Ειδήσεις από όλο τον κόσμο

Μέχρι και τους κρυφούς συνωμότες της Νέας Τάξης Πραγμάτων μπορεί να καταφέρουμε να δούμε.

2 Likes
1 Like

what-is-this-a-crossover-episode-mr-peanutbutter-d16207e3cf0d98db061ea3f0b1ebbb9e

James Webb tracker για οσους ενδιαφερονται μιας και το λεγαμε.

Εχει ηδη ταξιδεψει κατι λιγοτερο απο 1 εκατομμυριο χιλιομετρα απο την Γη, και μενει ακομα μισο εκατομμυριο για το L2, το βαρυτικο σημειο Lagrange. Εχει live θερμοκρασιες του τηλεσκοπιου, και διαφορα αλλα. Με μισο χιλιομετρο το δευτερολεπτο παει το γαμηδι. Αθηνα - Θεσσαλονικη σε 17 λεπτα.

Εχω πωρωθει τοσο πολυ με την φαση αυτες τις μερες που μαζι με την πρωτοχρονια και διαφορες σκεψεις για την ζωη, αρχιζω να ψηνομαι σιγα σιγα να παω να μπω σε καποιο προγραμμα για διδακτορικο ξανα…

9 Likes

Απιστευτο ρε μλκ, ηταν 11 ωρες σερι live το stream, και 5 λεπτα αφου το εβαλα εδω περα σταματησε (δεν ξερω για ποσο) :joy: :joy: :joy: Ειχε και φοβερη ambient μουσικουλα, ειχαν χαλαρωσει ολα τα τσακρα μου.

5 Likes

Οκ ξαναρχισε το stream (τρελο σπαμ τρια σερι ποστς, I regret nothing), λογικα παιζει να εχει μεγιστο τις 12 ωρες το live stream στο YouTube και για αυτο το εκοψαν στις 11 ωρες και 50 λεπτα και εβαλαν αλλο να παιζει, αλλα δε μπορω να ειμαι και σιγουρος. Βλεπω στο καναλι αυτο εχει κι αλλα βιντεο διαρκειας μαξιμουμ μεχρι 11 ωρες και 55 λεπτα.

9 Likes
1 Like

Ε, ας απαγορευτεί σε παγκόσμιο επίπεδο η μουσική!!!

3 Likes

Χωρίς μουσική τα επόμενα 10 χρόνια :stuck_out_tongue:

Μπορεί να συνεχίσει να υπάρχει και για τα επόμενα 100 χρόνια, σιγά το νέο! Το θέμα είναι σε τι μορφή και πόσο παθογόνος θα είναι. Μόνο η ευλογιά έχει εκριζωθεί από τον πλανήτη.

3 Likes

Είχα διαβάσει για την υπόθεση Σολόνικ (αρκετά χρόνια αργότερα, δεν το θυμάμαι τότε που έγινε) και με είχε εντυπωσιάσει. Μπορεί και ο πιο ψυχρός και σκληρός Ρώσος εκτελεστής συμβολαίων θανάτου.

Νόμιζα ότι είχε λήξει η υπόθεση προ πολλού. Δεν περίμενα δυόμισι δεκαετίες μετά να συλληφθεί κάποιος ως ηθικός αυτουργός (ο οποίος τότε ήταν 25άρης). Τρομερά ενδιαφέρουσα υπόθεση.

1 Like

Η Τουρκία είναι εν μέσω απίστευτης κρίσης και ο άλλος ασχολείται με το να αλλάξει το διεθνές όνομα από Turkey σε Türkiye επειδή το πρώτο γράφεται όπως η γαλοπούλα. Τελικά υπάρχουν και σε άλλες χώρες τραχανοπλαγιάδες ικανοί να κοντράρουν τον δικό μας σε ηλιθιότητα

3 Likes

Μα αυτους εχει ο δικος μας για προτυπα. Ειδικα τον συγκεκριμενο, οπως και τον Τραμπ.

ποτε αλλαζουμε απο Greece σε Hellas?

1 Like
7 Likes
2 Likes
9 Likes

:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :woozy_face: :woozy_face: :woozy_face: :woozy_face: :woozy_face: :woozy_face:

Καλά το Mortal Combat theme στο τέλος το απογείωσε νομίζω :joy:

1 Like

Δυο διαφορετικα γεγονοτα, απλα εβαλα και το πρωτο καθως εψαχνα το δευτερο.

Ο αλλος εχασε και τους 2 γονεις του στην ηλικια των 68, και την τυφλη αδερφη του ηλικιας 44, μεσα σε ενα μηνα, απο Covid19. Φυσικα ανεμβολιαστοι και οι 3. Τωρα θα παει να κανει το εμβολιο αυτος. Λιγο αργα φιλε μου το σκεφτηκες, και απορω πως την γλιτωσες…