Ειδήσεις από όλο τον κόσμο

Ναι μάλλον ξέχασαν να κάνουν τον πολλαπλασιασμό μετά την μετατροπή των μονάδων. Αν ηταν μάγκες θα το έδιναν σε παρσεκ :stuck_out_tongue_closed_eyes:

4 Likes

hs

quintom σε θέλω για ιδιαίτερα μπορώ να ακούω περί αστρονομίας για ώρες

2 Likes

7 Likes

Με προλάβατε… το συζητούσα σήμερα με έναν μαθητή μου που ενδιαφέρεται για Αστρονομία και βλέπαμε την εικόνα κλπ.
Και ένα κατατοπιστικό σχετικό άρθρο:

3 Likes

Η αστρονομία για εμένα είναι σαν τη γκόμενα που δεν γ@μhσa ποτέ.

Τουλάχιστον μπορώ να καταλάβω τις γενικές έννοιες και τους ορισμούς. Μέχρι εκεί.

Κατά τ 'άλλα το πλησιέστερο σε δισεκατομμύρια που κατάφερα στη ζωή μου είναι να γίνω λογιστής και να μετράω τζίρους και κοστολόγια

2 Likes

Τι γίνεται μωρέ και στην Αμερική :expressionless: ;

2 Likes

Ο ιός μεταδίδεται μέσω στενής επαφής και η UKHSA συμβουλεύει τους πολίτες, «ιδιαίτερα όσους είναι ομοφυλόφιλοι, αμφιφυλόφιλοι ή MSM, να είναι σε εγρήγορση για τυχόν ασυνήθιστα εξανθήματα ή βλάβες σε οποιοδήποτε μέρος του σώματος τους, ειδικά στα γεννητικά τους όργανα, και να επικοινωνήσουν με την υπηρεσία σεξουαλικής υγείας εάν ανησυχούν».

1 Like

Εντωμεταξυ μου αρεσει που εβαλες το “και”… αυτα γινονται κατεξοχην στην Αμερικη εδω και δεκαετιες.

Αφου ειναι ηλιθιοι και νομιζουν οτι το να εχουν οπλο ειναι δικαιωμα και τροπος να προστατεψουν τον εαυτο τους αν παει κανεις να τους παρει την ιδιοκτησια.

4 Likes

Φαντάζομαι οι ομοφυλοφιλοι, αμφι και MSM έχουν ένα ειδικό ένζυμο που τους κάνει ευάλωτους σε αντίθεση με τους νορμάλ ανθρώπους.

Τι ντροπή ρε μλκ να τα λένε έτσι

2 Likes

Ο Ερντογάν έπαθε Λουτσέσκου.

3 Likes

Είναι όπως αρχές των 80s που έλεγαν ότι το aids κολλάνε μόνο οι ομοφυλόφιλοι, οι ναρκομανείς και οι πορτορικανοί (στην αμερική)…

1 Like

Τι να πει κανείς…

Ειλικρινά όσοι δεν την παλεύουν γιατί δεν αυτοκτονούν και παίρνουν κόσμο στον λαιμό τους. Τι σας φταίνε τα παιδάκια ρε καθάρματα

Επίσης αυτό με τα όπλα δεν πάει άλλο. Έγινε και μέσα στο Τέξας στην πολιτεία των όπλων

6 Likes

Τι γινεται… ρε φιλε τι τρελα εχουν στην Aμερικη

Την ιδια με παντου, απλα εχουν πανευκολη προσβαση σε οπλα.

9 Likes

Ναι με την διαφορά οτι στην Ευρώπη για παράδειγμα δεν είναι εύκολη η πρόσβαση στα οπλα όπως στην Αμερική.

Αυτό σου λέει ο Quintom από πάνω.

1 Like

Ναι δεν θεωρω οτι και η τρελα ειναι το ιδιο στην Ευρωπη αυτο βασικα θελω να πω

Ούτε ο ίδιος ξέρεις τι θέλεις να πεις και πας να συμμαζέψεις την χαζομάρα σου.

Ας θυμηθούμε τον Βέλγο που έτρωγε άλλους μέσω αγγελίας. Την Ελληνίδα με το βιτριόλι. Τον Νορβηγό που σκότωσε καμία 30αρα. Το Μπατακλαν στο Παρίσι. Τα αισχη που γίνονται με αμάχους στην Ουκρανία. Και δεκάδες άλλα παραδείγματα που δείχνουν ότι η ανθρώπινη φύση είναι πολύ συχνά διεστραμμένη, και αν δώσεις τα εργαλεία σε κάποιον άνθρωπο, ανεξαρτήτως χώρας, μπορεί να βγάλει τα χειρότερα του ένστικτα και την φρίκη που κρύβει μέσα του.

5 Likes

Ο λογος που μου την λες ενω δεν σου ειπα τιποτα? Τεσπα οχι δεν το θεωρω το ιδιο γιατι τα περιστατικα στην Αμερικη ειναι παρα πολλα, και υπαρχει προβλημα . Σημερα στο Τεξας προχθες σε ενα σουπερ μαρκετ μεσα σε λιγες μερες εχουν πεθανει 30 + ανθρωποι .

Ναι υπάρχει πρόβλημα γιατί ο κάθε ηλίθιος και ο κάθε τρελός μπορεί να πάει στο Walmart, σκέψου κάτι αντίστοιχο με το LIDL ή το Praktiker, και να πάρει ένα αυτόματο μια τυχαία Τρίτη μεσημεράκι.

Αν μπορούσε κι ο κάθε Έλληνας, Γάλλος, Άγγλος, Τσέχος κτλ να έχει πρόσβαση σε ημιαυτόματο με την ίδια ευκολία, τα ίδια θα είχαμε και στην Ευρώπη. Δεν είναι πολύ δύσκολη η εξήγηση.

Και συγνώμη για την προσβολή. Δεν έπρεπε να γίνω αγενής.

12 Likes