Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Εν τέλει, καλύτερα ΟΑΚΚίτης παρά ΚΝίτης.:slight_smile:

Τι στο διάολο στην ΠΑΣΠ είσαι ή στην ΟΑΚΚΕ τελικά? :stuck_out_tongue:

Στην ΟΚΔΕ. Άσε με ρε zouglau.

Αν το δει κανείς από χιουμοριστική σκοπιά, οπωσδήποτε.

Ο ΠΑΣΟΚΟΣ μεγάλωσε, άφησε τα μπλογκ και βρήκε και ινστρούχτορες. Big fucking deal.

το Μάη του 68’ σας πετάξαμε έξω από τα πανεπιστήμια, τα εργοστάσια και τους πάσης φύσεως κοινωνικούς χώρους. Το ίδιο θα κάνουμε και τώρα άμα χρειαστεί. Πάντοτε ήσαστε το αριστερό υποστύλωμα του αστικού οικοδομήματος. Και έχετε δώσει αγώνες για αυτό, σίγουρα.

Εσύ κοίτα να πηγαίνεις με το ΠΑΜΕ στις πορείες και να τα λες με τους μπάτσους στις πλαϊνές αλυσίδες. Άσε εμάς τους ΠΑΣΟΚΟΥΣ να κάνουμε τα δικά μας. ΓΡΑΦΙΚΕ.

Εν τέλει, καλύτερα Πασόκος παρά Κνίτης! Και αυτό το γράφω μετά λόγου γνώσεως.

ΥΓ: το ότι σου δίνω τροφή για προβοκάρισμα-τρολλάρισμα δε σημαίνει ότι πρέπει να την καταχραστείς.

Το μόνο χαρακτηρισμό που μπορείς να αφαιρέσεις από τον εαυτό σου - άνευ βλάβης της γενικότητας (που λέγανε και οι μαθηματικοί) - είναι αυτό του αριστεριστή.
Κατά τ’ άλλα, και για τα υπόλοιπα σχόλιά σου εδώ… απλά :lol: και #-o
Πάμε παρακάτω…

πσσσσσσ!

με αποστόμωσες!
δεν μπορώ, όμως, να αντιπαρατεθώ δύο κνίτες μαζί! είναι σα να θέλω να χέσω και να κάνω εμετό ταυτόχρονα.

Been there, done that. 8)

2 κνιτες = μιλκο + μπανανα?

Μάλλον αποστομώθηκες από αυτό που γράφεις στο τέλος… να το προσέχεις.
Επίσης, όταν κάνεις διορθώσεις, να τις κάνεις σωστά τουλάχιστον… “αυτόΝ” θα το δεχόμουν (διάβασε ξανά την πρόταση, ίσως σου κάνει καλό).

[SPOILER]Έγινα κνίτης; :lol: :lol: :lol:[/SPOILER]

έχεις δίκιο. σε δεύτερη ανάγνωση βλέπω ότι όλη η περίοδός σου είναι ένα γραμματικοσυντακτικό σφάλμα. δεν έχει υποκείμενο ούτε κατηγορούμενο. απλά υπάρχει έλξη του αναφορικού καθώς προτάσσεις την αναφορική " που …".

δες δηλαδή: "αυτόν του αριστεριστή είναι τον χαρακτηρισμό που…"
βλέπεις το λάθος έτσι;

ορθή μορφή-σειρά: ο χαρακτηρισμός του αριστεριστή είναι αυτός που…

χμ… μίλκο με μακαρόνια. μού άρεσε η παρομοίωσή σου όμως.

Έχουμε ακόμα νέους πασόκους??? Αν ναι με συγχωρείτε ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΗΣΗ :lol:

(ρε παιδιά δεν είμαι πασόκος, λυπηθείτε με)

και γιατί σε λέει πασόκο ο red rum? Της ΔΑ είσαι?

όχι (επισης είναι ΔΗ.ΑΡΙ. όχι ΔΑ, πσσσσσσσσσσσσ πωρώθηκα)

12345

Ε κάτσε ρε Syla που είσαι ενταγμένος τότε? Γιατί σε λένε πασόκο?

γιατί είναι ΚΝΙ-ΤΕΣ! κι ήρθε κι ο καλύτερος ο Μπαμπέφ (ξεφτιλίζεις το όνομα μπαμπαστρουμφ)

δεν είμαι γραμμένος πουθενά, αν αυτό εννοείς. είμαι ατομική πρωτοπορία που κάνει έμπρακτη προπαγάνδα λασπολογώντας σε βάρος των αγωνιστών της ΚΝΕ και του ΚΚΕ.