Ανεκδοτάκια

…:lol::lol::lol: γάμησε τουV.I.T.R.I.Ø.L.:):!:

Δηθενια μεγατονων απο Βιτριολ :’)

Ο Σάκης και ο Μάκης πάνε σε
ένα καλοκαιρινό μπαράκι.
Έρχεται ο σερβιτόρος για την
παραγγελία:
-Εγω θα πάρω ένα Long Island,
λέει ο Μάκης.

  • Χμμ δεν μπορώ να αποφασίσω,
    φέρε μου ένα δημοφιλές κοκτέιλ,
    λέει ο Σάκης.
    Έρχονται λοιπόν τα ποτά και
    πίνει ο Σάκης την πρώτη γουλιά.
  • Ρε τι αηδία μου φερε ο
    καριόλης? Το ποτό μου έχει μέσα
    κουνούπια θα το πάω πίσω.
  • Τι αηδία ρε άσχετε? Το ποτό
    σου κάνει θραύση.[SPOILER] Είναι
    Mosquito![/SPOILER]

-Πώς λέγεται το μικρό αλογάκι που έχει πάρει όλο το στάβλο;

[SPOILER]-Πόρνυ[/SPOILER]

-Mανα θα κανω τατουαζ μανικι.
-Kανε ζακετα καλυτερα.Εχει ψυχρα.

…του V.I.T.R.I.Ø.L. έχουν γίνει τα πλέον αγαπημένα μου:):!:

Delete

ο βιτριολ ειναι αντρας με τα ολα του…

3 φράσεις με πλήγωσαν πιο πολύ στη ζωή μου:

[SPOILER]“Δεν υπάρχει άγιος Βασίλης”[/SPOILER],

[SPOILER]“Δεν μπορώ να σε δω ερωτικά”[/SPOILER], και

[SPOILER]“Δεν κάνουμε ντελίβερι τέτοια ώρα”.[/SPOILER]

…το τρίτο ειδικά…μεγάλη πληγή γαμώτη:):!:

Ο Σάκης ξεναγός σε Αιγυπτιακό μουσείο κάνει ιδιωτική ξενάγηση στον φίλο του τον Τάκη
’‘Εδώ βλέπουμε τον αρχαίο θεό των Αιγυπτίων τον Ρα και εδώ απεικονίζεται ο Ρα και μπλα μπλα και ο Ρα και δεν συμμαζεύεται για τον Ρα’‘
Ο Τάκης όση ώρα μιλά ο Σάκης έχει κολλήσει σε ένα πούλι που βγαίνει από ένα ρολόι βογκάει 10 φορές και ξαναμπαίνει στο ρολόι
’‘Τι είναι αυτό ρε Σάκη?’’
’‘Ααα,αυτό είναι το ρολόι αφιερωμένο στον θεό Ρα’’
’‘Και γιατί βογκάει το πουλί λές και το δέρνουν?’’

[SPOILER]’‘Ε μα είναι φυσιολογικό αφού είναι δέκα-ωχ-του-ρα’’[/SPOILER]

[SPOILER]
Μπαίνει κάποιος σε ένα ταξί, οπότε κάποια στιγμή θέλει να πει κάτι στον ταξιτζή.

Όπως είναι από πίσω του λοιπόν, κάνει λίγο μπροστά και τον χτυπάει ευγενικά στον ώμο με τα δάχτυλα. Ο ταξιτζής τρελαίνεται!
Χάνει τον έλεγχο του αυτοκινήτου, πέφτει πάνω σε ένα σκουπιδοτενεκέ, ανεβαίνει στο πεζοδρόμιο, περνάει ξυστά από μία γριούλα και σταματάει λίγα εκατοστά μπροστά από τη βιτρίνα ενός μαγαζιού. Γυρίζει στον πελάτη έξαλλος και του λέει:

  • “Μα είσαι τρελός; Κόντεψα να πάθω καρδιακή προσβολή!”
  • “Μα, κύριε, απλά σας ακούμπησα λίγο στον ώμο για να σας μιλήσω!”
  • “Χμ… Ναι, ξέρετε, δίκιο έχετε, αλλά είναι η πρώτη μέρα που δουλεύω σαν ταξιτζής. Τα τελευταία είκοσι πέντε χρόνια οδηγούσα νεκροφόρα!”
    [/SPOILER]

συμπαθητικο

αλμανάκο 1995

[SPOILER]Ένας Έλληνας μπαίνει σε μια τραπεζα της Νεας Υορκης και ζητάει πληροφορίες για ένα δάνειο.
Λέει στον υπάλληλο των δανείων ότι θέλει να ταξιδέψει στην Ελλάδα Λόγω εργασίας για 2 εβδομάδες και χρειάζεται οπωσδήποτε να πάρει Ένα δάνειο των $5.000.
Ο υπάλληλος του εξηγεί ότι [B]η τράπεζα θα χρειαστεί ένα είδος Ασφάλειας (υποθήκη)[/B] για να του χορηγήσει το δάνειο, έτσι ο Έλληνας βγάζει από την τσέπη του και αφήνει πάνω στο γραφείο τα κλειδιά από [COLOR=“Red”]μία ολοκαίνουρια Ferrari[/COLOR] , που είναι [U]παρκαρισμένη στην είσοδο της Τράπεζας[/U].
Μέσα σε 10 λεπτά εγκρίνεται το δάνειο, ο Έλληνας παίρνει τα χρήματα και φεύγει.

Μόλις φεύγει, ο διευθυντής της Τράπεζας και οι υπάλληλοί του ξεκαρδίζονται στα γέλια που ο Έλληνας έβαλε υποθήκη μία Ferrari των $250.000 για να πάρει δάνειο $5000!!! Ένας υπάλληλος παίρνει το αυτοκίνητο και το αφήνει στο υπόγειο γκαραζ της τράπεζας.

Δύο βδομάδες αργότερα, ο Έλληνας επιστρέφει, πληρώνει $5000 και τον τόκο, που ανέρχεται στα $15.41.
Ο υπάλληλος του λέει:

  • Κύριε, είμαστε ευτυχείς που συνεργαστήκατε με την τράπεζά μας, όλα έγιναν σωστά μόνο που έχουμε μία απορία. Όσο εσείς λείπατε, ελέγξαμε στον υπολογιστή και βρήκαμε ότι είσαστε δισεκατομμυριούχος!!!Το περίεργο είναι ποιος ήταν ο λόγος που πήρατε το δάνειο?»
    Και ο Έλληνας απαντά:
    [B]Πες μου ένα άλλο σημείο στη Νέα Υόρκη που θα μπορούσα να αφήσω το αυτοκίνητό μου για δύο εβδομάδες και να πληρώσω για πάρκινγκ μονο
    $15.41…???[/B][/SPOILER]

πως λέγεται super hot νοικοκυρά άνω των 40 που δεν μπορεί να φτιάξει γλυκό για κανέναν λόγο…?

[SPOILER]MILFAIL…![/SPOILER]

…τό’χα ακούσει από Σερβετά, και είχα πεθάνει στο γέλιο:):!:

Από Σερβετά πρέπει να ακούσεις τα παππάκια…

[SPOILER]


[/SPOILER]

:lol:

…:lol::lol::lol: εννοείτε ότι αυτό και κανά δυο με παπαγάλους είναι τα κορυφαία πού’χει πει:):!:

-Τι κάνεις εκεί ρε??
-Τίποτα, προσπαθώ να ισιώσω το Π…
-Γιατί?
-Γιατί ίσιο Π είναι χρυσός