Ανεκδοτάκια

Αυτο είναι ένα απο τα αγαπημένα μου!

Ένας αγρότης αποφασίζει να παραγγείλει ένα hi-tech μηχάνημα αρμέγματος. Η παραγγελία του φτάνει ενώ η γυναίκα του βρίσκεται σε ταξίδι, οπότε αποφασίζει να κάνει μια δοκιμή στον εαυτό του. 

Τοποθετεί λοιπόν το “μόριό” του μέσα στο μηχάνημα, πατάει τον διακόπτη και ξεκινάει η αυτόματη λειτουργία. Σύντομα συνειδητοποιεί ότι το μηχάνημα του δίνει περισσότερη ικανοποίηση απ’ ότι η γυναίκα του.

Όταν τελειώνει η ψυχαγωγική δραστηριότητα, αντιλαμβάνεται ότι δεν μπορεί να αποκολληθεί από το μηχάνημα. Διαβάζει τις οδηγίες αλλά δεν μπορεί να βγάλει κάποια άκρη.

Πατάει όλα τα κουμπιά, χωρίς επιτυχία. Εντέλει, αποφασίζει να καλέσει το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών του κατασκευαστή…

“Γεια σας, μόλις αγόρασα ένα μηχάνημα αρμέγματος από την εταιρία σας. Δουλεύει καταπληκτικά αλλά πως μπορώ να το ξεκολλήσω από την αγελάδα;”

“Α μην ανησυχείτε,” απαντά ο τηλεφωνικός εκπρόσωπος, “Το μηχάνημα αποσυνδέεται αυτόματα μόλις συλλέξει δύο λίτρα.”

:lol3: :lol3: :lol3:

χαχαχα !

Πείτε μου ότι δεν ήμουν ο μόνος καμένος που έψαξε στην wikipedia πόσα περίπου ml σπέρματος εκσφενδονίζονται σε κάθε εκσπερμάτιση και έκανε την διαίρεση…

Γαμάτο ανεκδοτάκι!

Πήγα να το βρω και γω και έπεσα σε αυτό:

t is possible for a man to have an orgasm without ejaculation (dry orgasm) or to ejaculate without reaching orgasm. Some men have reported having multiple consecutive orgasms, particularly without ejaculation. Males who experience dry orgasms can often produce multiple orgasms, as the refractory period is reduced.[16] Some males are able to masturbate for hours at a time, achieving orgasm many times.[16] Some men have been multiorgasmic since they can recall, while others have learned to achieve multiple orgasms.[15] In recent years, a number of books have described various techniques to achieve multiple orgasms. Most multi-orgasmic men (and their partners) report that refraining from ejaculation results in a far more energetic post-orgasm state.[17] Additionally, some men have also reported that this can produce more powerful ejaculatory orgasms when they choose to have them.

Για όσους δε με πίστευαν!

Φανταστίτε ποσο καιρό θες για 2 λιτρα!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα:lol:

Πόσες περίπου φορές θέλει για δύο λίτρα?:stuck_out_tongue:

αναλογα τι οργασμο εχεις. αμα εχεις στεγνο τη γαμισες!!! θα μεινει εκει για παντα!:!::!:

Και τώρα δύο ανέκδοτα λίγο αντικκέδικα:p

-Πως έχτισε το ΚΚΕ τα γραφεία του?
-Με τούβλα από την ΚΝΕ και λάσπη από το ριζοσπάστη

Ήταν ένας ζωγράφος που έκανε έκθεση.Στην αίθουσα υπήρχε μία ζωγραφιά που ο τίτλος της ήταν “Ο Στάλιν στη Βιέννη”.Πάνε δύο παιδιά εκεί,βλέπουν ένα τύπο με στρογγυλά γυαλιά και με μυτερό μούσι να γαμάει μία γυναίκα.Προσπαθούν να καταλάβουν τι σημαίνει αυτό και δεν τα καταφέρνουν.Φωνάζουν το ζωγράφο και τον ρωτάνε τι σημαίνει.Λέει αυτός:"Ο πίνακας λέγεται ο Στάλιν στη Βιέννη και δείχνει τον Τρότσκυ να γαμάει τη γυναίκα του Στάλιν."Ρωτάνε τα παιδιά:“Ο Στάλιν που είναι?”,και απαντάει αυτός:“Στη Βιέννη”

:stuck_out_tongue:

χεχεχε … θα φωνάξω τα συντρόφια να φροντίσουν αυτή την προβοκάτσια !

εκτορα δεν ξερω τι παιζει…δυο εκδοχες βρισκω…ή να μπηκες σε καψουλα και να ξεπαγωσες τωρα…ή να μην εχουν βγει καινουρια ανεκδοτα απο το 90 και μετα!!!:lol::lol::lol:

Στέλνει η εκκλησία έναν παπά στην Κρήτη για να λειτουργήσει εκεί…αυτός ο παπάς όμως δεν χώνευε τους κρητικούς .
Πάει λοιπόν την πρώτη Κυριακή να λειτουργήσει και λέει: <<η Μαγδαληνή ήταν μια πόρνη από τα Χανιά και…>> δεν προλαβαίνει να τελειώσει , νευριάζουν οι κρητικοί και φεύγουν…Την επομένη Κυριακή λέει:
< Ο άσωτος ήταν από το Ρέθυμνο και ο πατέρας του χασικλής από τα ζωνιανά >…πάλι νευριάζουν οι κρητικοί και φεύγουν και πάνε στον Αρχιεπίσκοπο να του κάνουν παράπονα…τα ακούει λοιπόν και του λέει : <<το ξέρω έχεις πρόβλημα με τους κρητικούς αλλά κάνε κάτι ρε παιδί μου και εσύ , λες τέτοια πράγματα μπροστά τους>>
Τον ακούει ο πάπας αλλά όπως και να το κάνεις δεν αλλάζει ο άνθρωπος…
Πάει λοιπόν την άλλη Κυριακή στην εκκλησία και τους λέει την ιστορία με τον Μυστικό Δείπνο:
<<Καθόντουσαν στο τραπέζι ο Ιησούς και οι μαθητές του και λέει ο Ιησούς κάποιος από εσάς θα με προδώσει…Και πετάγετε ο Ιούδας και λέει : << Ιντα λες μωρε συντεκνε…>>

χαχαχαχαχαχαχα

Eίναι 2 υποβρύχια στην έρημο κ παίζουν τάβλι πάνω σε ένα κοκοφοίνηκα. Κ εκεί ρε παιδί μου περάει ένα τάνκ από κάτω.
-εεεε τάααανκ…έλα μωρέ πάνω να παίξουμε κανένα ταβλάκι…
-δεν μπορώ ρε…πάω για κούρεμα!

:|:|:|

Μάλλον πρέεπι να επιστρέψει ο έκτορας:P

κοιταξα προηγουμενες σελιδες του θρεντ(μερικα χρονακια πριν)…
και απο τα λιγα που πηρε το ματι μου…
ο ΚΥΡΙΟΣ σας γαμαει ολους…
απαιτουμε κιαλλα…

Καλα ντε μην κ’ανετε έτσι!!!
ψιλοχάλια ειναι το πρώτο…

Ελληνάρας οδηγεί στην Σαουδική Αραβία και περνάει με κόκκινο. Ένας μπάτσος τον σταματά. 

-Κύριε, περάσατε με κόκκινο.
-Ε και;;; Λέγε πόσο είναι το πρόστιμο να τελειώνουμε.
-Δεν υπάρχει πρόστιμο, κύριε. Θα πρέπει να σάς συλλάβω και να σας πάω στο αυτόφωρο.
-Τι αυτόφωρο ρε φίλε! Κόψε την κλήση να τελειώνουμε!

Τελικά ο μπάτσος τον μπαγλαρώνει και τον πηγαίνει στο δικαστήριο, που στεγάζεται στο κτίριο των φυλακών, είναι άθλιο και τρομακτικό. Μπόλικος κόσμος περιμένει να δικαστεί, στη σειρά και ο Ελληναράς φίλος μας. Ο Σαουδάραβας πρόεδρος του δικαστηρίου αρχίζει:

-Τι έκανες, ρωτά τον Έλληνα.
-Πέρασα με κόκκινο, κύριε δικαστά. Κόψτε μου ένα πρόστιμο, να πληρώσω.
-Δεν έχει πρόστιμα εδώ. Χασάν, πάρε τον και πήδα τον.
-Μα τι λέτε κύριε πρόεδρε, λέει ο Έλληνας κατατρομαγμένος. Πείτε μου πόσο κάνει, να πληρώσω!
-Χασάν, πάρε τον και πήδα τον είπα. Ο επόμενος, εσύ τι έκανες ;
-Έκλεψα, κύριε δικαστά.
-Χασάν, πάρε τον και κόψε του τα χέρια. Ο επόμενος, εσύ τι έκανες ;
-Σκότωσα, κύριε δικαστά.
-Χασάν, πάρε τον και κόψε του το κεφάλι.

Ο Χασάν, 180 κιλά , δίφυλλη ντουλάπα, καραφλός, με γυαλισμένο κεφάλι και ο ιδρώτας κάνουλα. Βουτά και τους 3 μαζί από τον λαιμό και τους σέρνει έξω από το δικαστήριο, προς τις φυλακές.

Οπότε ο Ελληναράς γυρίζει και του λέει:

-Πού σαι, Χασάν- κοίτα, μην μπερδευτούμε, ε; Εγώ είμαι για πήδημα!!


Μια ξανθιά οδηγεί το αυτοκίνητο της και σε κάποιο φανάρι εμφανίζεται ο σχετικός Πακιστανός για να της καθαρίσει το τζάμι.

Το τζάμι είναι καθαρό και η κοπέλα του δίνει 50 λεπτά και του κάνει νόημα να μην το καθαρίσει.
Ο Πακιστανός ενθουσιάζεται και της λέει με σπασμένα ελληνικά:

  • Κυρία, είστε πολύ όμορφη.?
    Η ξανθιά συνεχίζει τον δρόμο της, και στο άλλο φανάρι πάλι τα ίδια. Ο ίδιος Πακιστανός κάνει πάλι να της πλύνει το τζάμι, του δίνει πάλι 50 λεπτά, και ακούει πάλι το ίδιο κομπλιμέντο.
    Αυτή η ιστορία συνεχίζεται και στα επόμενα 5-6 φανάρια?
    Πάντα ο ίδιος Πακιστανός, και με το ίδιο κομπλιμέντο, οπότε η κοπέλα δεν αντέχει και του λέει:
  • Κοίταξε, θα σου δώσω 5 ευρώ, αρκεί αν μου πεις πως το κάνεις και εμφανίζεσαι σε κάθε φανάρι.
  • Κυρία, λέει αυτός, αν μου δώσετε 5 ευρώ, θα σας πω πως να βγείτε από την πλατεία? #-o

Ήταν ένας Γερμανός, ένας Γάλλος κι ένας Έλληνας (ως συνήθως) και μετά από ένα ατύχημα που είχαν πεθάνει και οι τρεις εμφανίζεται ξαφνικά μπροστά τους ο Άγιος Πέτρος και τους λέει:

“Θα σας δώσω από μια ευκαιρία να δούμε αν θα πατέ στον παράδεισο ή στην κόλαση. Θα πετάξετε και οι τρεις από ένα αντικείμενο μέσα στη θάλασσα κι εγώ θα βουτήξω να το βρω. Αν το βρω θα πάτε στην κόλαση, αν όμως δεν το βρω θα πατέ στον παράδεισο.”

Συμφωνούν και οι τρεις με την πρόταση του Αγίου και αρχίζουν να σκέφτονται τι να πετάξουν. Πρώτος ήταν ο Γερμανός που πέταξε στη θάλασσα ένα κουμπί. Βουτάει ο Άγιος Πέτρος και μετά από μισή ώρα βγαίνει με το κουμπί στο χέρι. “Δυστυχώς για σένα το βρήκα κι έτσι θα πας στην κόλαση”, του λέει.
Μετά έρχεται η σειρά του Γάλλου ο όποιος αφού είδε πως ο Άγιος βρήκε κάτι τόσο μικρό όσο ένα κουμπί, αποφασίζει να πετάξει μια τρίχα. Βουτάει ο Άγιος, περνάει μια ώρα, περνούν δύο ώρες και στο τέλος βγαίνει πάλι με την τρίχα στο χέρι. “Κι εσύ δεν τα κατάφερες, άρα κι εσύ θα πας στην κόλαση”, λέει και στον Γάλλο.
Τέλος έρχεται η σειρά του Έλληνα ο όποιος πετάει κάτι μέσα στη θάλασσα. Βουτάει ο Άγιος, περνούν γύρω στις πέντε ώρες και στο τέλος βγαίνει χωρίς να κρατάει κάτι στα χεριά του. “Δεν μπόρεσα να βρω αυτό που πέταξες και θα πας στον Παράδεισο, όμως μπορείς σε παρακαλώ να μου λύσεις την απορία και να μου πεις τι ήταν αυτό που πέταξες;” τον ρωτάει.
Και απαντάει ο έλληνας:
“Depon αναβράζον!!!” :naughty:

χαχαχα. ωραία ! :lol:

Επιτέλους κάποιος “φαν” μου μίλισε,τόση ώρα περίμενα μετα απο το ποστ :stuck_out_tongue:

αυτο με το ντεπον γαματο…
αν και παλιο :stuck_out_tongue:
αναμενουμε κιαλλα…