Ανεκδοτάκια

ρε μαλακα εκτορα μην μασας ρε…
τα βαζεις και σε σποιλερ να πουμε…
οποιος δε γουσταρει…πολυ απλα δεν σε διαβαζει…
τελος!
:stuck_out_tongue:

Φοβερα ολα τα προηγουμενα ανεκδοτα.Ενα που μας ειπε ενας καθηγητης μας!
Ηταν δυο φιλοι τρελοι με το τεννις και αναρωτιωντουσαν αν στον παραδεισο υπαρχουν γηπεδα τεννις!!Οποτε συμφωνισαν οποιος πεθανει πρωτος να πει στον αλλον αμα υπαρχουν γηπεδα για να του φυγει η αγωνια!Μετα απο λιγο καιρο πεθαινει ο πρωτος παει στο παραδεισο και τι να δει?Τεραστια υπερσυγχρονα γηπεδα τεννις με ολα οσα χρειαζονταν με πολλα μπαλακια με ρακετες ολοκαινουργιες οποτε παει ο πεθαμενος βρισκει εναν αγγελο και του λεει οτι ειχε υποσχεθει στον φιλο του να του πει αμα υπαρχουν γηπεδα τεννις.Οποτε ο αγγελος λεει μην ανυσηχεις θα παω εγω και θα του το πω!Παει ο αγγελος και εμφανιζετε μπροστα στον ζωντανο φιλο ο οποιος καθοταν στον καναπε.Τρομαζει ο τυπος και του λεει ο αγγελος
-Μην φοβασε με στελνει ο φιλος σου.Εχω ενα καλο νεο και ενα κακο νεο να σου πω!
-Πες το καλο πρωτα.
-Στον παραδεισο οντως υπαρχουν φοβερα γηπεδα και τελειος εξοπλισμος!
-ΠΟΟΟΟΟΟΟΟ τρομερα νεα.Ευχαριστω πολυ!!Και τα κακα?

-Παιζεις στο τουρνουα του σαββατου!!

:lol::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

:lol::lol::lol::lol::lol3::lol2::respect:

ας βαλω και εγω ενα…ηταν ενας γερμανος ενας αγγλος και ενας ελληνας και μιλουσαν για τις αγαπημενες τους στασεις στο σεξ.Ο γερμανος λεει:
-εγω θελω η γυναικα να ειναι απο κατω για να βλεπω το προσωπο.ο αγγλος:
-εγω θελω την γυναικα απο πανω για να βλεπω στηθη.ο ελληνας
-εγω θελω η γυναικα να ειναι στα τεσσερα.
-και τι βλεπεις;τον ρωτανε ο γερμανος και ο αγγλος
-ταινιες,μπαλιτσα,διαφορα…

*παιζει να εχει ξαναγινει ποστ αλλα δεν πειραζει…

3 φιλοι εχουν καιρο να βρεθουν…
αρχιζουν να λενε για τα ερωτικα τους…

λεει ο ενας εγω ειμαι τρομερος στο κρεβατι…ειχα την γυναικα μου και τις εκανα μερικα κολπα μου και φωναζε απο ηδονη για 1 ωρα…!
-σιγα ρε. εγω ειχα την δικια μου και πανω στο παθος φωναζε για 2,5 ωρες.!!
αντε καλα λεει ο τριτος…
-σας εχω και τους δυο… εγω αρχισα με την δικια μου και για 5 ολοκληρες μερες φωναζε…!!!
-πως τα καταφερες ρε μεγαλε…??

[SPOILER]-[SIZE=“3”]ΕΧΥΣΑ ΣΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ…!!![/SIZE]

:lol::lol:[/SPOILER]

ειναι μια οικογενεια χελωνων…ξεκιναν για ενα οικογενιακο πικ νικ!..μετα απο 2 βδομαδες…φτανουν επιτελους στον προορισμο τους!αλλα για κακη τους τυχη…εχουν ξεχασει το ανοιχτηρι για τις κονσερβες!!!οποτε μετα απο οικογενειακη συσκεψη…αποφασιζουν να στειλουν τον μικρο χελωνα να το φερει…γιατι ειχε λεει τις πιο πολλες αντοχες! το μικρο χελωνακι ομως γκρινιαζε! δεν ηθελε να παει!
-δεν θελω να παω!,μεχρι να γυρισω θα τα χετε φαει ολα χωρις εμενα!,ελεγε
-οχι παιδι μου…δεν θα φαμε τιποτα…στο υποσχομαι!,ελεγε ο πατερας του…
με τα πολλα…καλα λεει το χελωνακι και φευγει…
περναν 2-3 βδομαδες!..ενας μηνας!!τα υπολοιπα χελωνακια αρχισαν να γκρινιαζουν
-αντε μπαμπαα.πειναμε! θελουμε να φαμε!
-οχι παιδια μου…δεν θα φαμε…θα περιμενουμε τον αδερφο σας
περναν 3 μηνες!..5 μηνες!!
-αντε ρε μπαμπααα.πειναμε!!! θελουμε φαι!
-οχι παιδια μου.δεν θα φαμε…!θα περιμενουμε τον αδερφο σας!

περναει 1 χρονος!!! 1,5 ολοκληρος χρονος!!
-μπαμπαα δεν αντεχουμε αλλο! πειναμε!!
-αχ παιδια μου…και γω πειναω…τι να κανουμε…ο αδερφος σας μαλλον δεν θα ρθει…καθηστε να φαμε…

και τοτε πεταγεται το χελωνακι απτον θαμνο


ε τοτε και γω δεν παω!

  • ενα μπονους που θυμηθηκα…

περναει ο Τοτος με την γιαγια του εξω απτην εκκλησια!..
-Τοτέ!τον σταυρο σου!!

- την παναγια σου!

Έχω πέσει κάτω απ’τα γέλια…βρε το χελωνάκι:):!:

Πεζός κάνει σήμα για να σταματήσει ταξί…Και σταματάει…
Πεζός-Ελεύθερος;
Ταξιτζής-Ναι
Πεζός-Χορεύετε;

(Λίγο κρύο είναι, κάντε ένα κουράγιο… :slight_smile: )

Είναι λοιπόν οι Manowar τώρα (ας πούμε) και έχουν έρθει Ελλάδα για δύο συναυλίες.
Παίζουν πρώτα Θεσσαλονίκη, όλα καλά, και ξεκινάνε με το πούλμαν τους για Αθήνα.
Κάπου στα Τέμπη, που λέτε, έχει βγάλει ένας βοσκός τα πρόβατά του, καμιά διακοσάρα, και βοσκάνε.
Τα πρόβατα έχουνε πιάσει όλο τον δρόμο και οι Manowar εγκλωβίζονται.
Οπότε κατεβαίνουν απ’το πούλμαν και πλησιάζουν τον βοσκό…

  • Ρε φίλε, του λένε, μάζεψε τα πρόβατα να περάσουμε.
  • Όχι, δε μπορώ, τους λέει αυτός, πρέπει να τα βοσκήσω.
  • Βρε μάζευτα.
  • Βρε δε μπορώ…
    Να μην τα πολυλογώ, δε θέλουν και πολύ οι Manowar, τσιτώνουν, ανεβαίνουν στο πούλμαν, και μετά από λίγο κατεβαίνουν με τα σπαθιά τους στα χέρια.
    Οπότε αρχίζει η σφαγή των αμνών…
    Κεφάλια από’δω, άντερα από κει, σπλήνες και συκώτια παραπέρα… τέλος πάντων τα σφάζουνε όλα, και τα 200 !
    Ξεκινάνε μετά από δυο ώρες ξεκοίλιασμα για Αθήνα, αφού έχουν καβατζωθεί και με τις καινούριες τους προβιές. :stuck_out_tongue:
    Φτάνουνε στον συναυλιακό χώρο, όπου τους περιμένει ο διοργανωτής απ’έξω τρελαμένος.
    Με το που τους βλέπει, τους λέει:
  • Άντε ρε παιδιά! Πού είστε, να πούμε; Γιατί αργήσατε έτσι;
    Και απαντάνε οι Manowar:
  • Ε να μωρέ, κάναμε πρόβα-τα κομμάτια…

Αυτό. :expressionless:

Γνωστή δηθενιά!!!
Έλα να γινόμαστε πολλοί!!!
Η βλακεία θα νικήσει!

[SPOILER]Ο υπολογιστής του Μάκη έχει χαλάσει και ο Μάκης έχει ξεκινήσει να πάει να τον φτιάξει. Στο δρόμο, και όπως έχει το μηχάνημα αγκαλιά, συναντά τον Θωμά.

  • “Τι έγινε ρε Μάκη; Που το πας αυτό;”
  • “Που να το πάω μωρέ!.. Χάλασε! Το πάω εδώ δίπλα να μου το δουν λίγο…”
    Όντως, λοιπόν, ο Μάκης πάει το μηχάνημα για service και φεύγει.
    Την άλλη μέρα ο Θωμάς βολτάρει στην πόλη και συναντά τον Μάκη έξω από την εκκλησία, ντυμένο στην τρίχα.
  • “Τι κάνεις εδώ ρε Μάκη;”
  • “Ε, να… εντάξει ο υπολογιστής…”
  • “Τι??!!?”
    Ο Μάκης κάνει ένα νεύμα και δείχνει στον Θωμά μέσα, στον χώρο της εκκλησίας. Ο Θωμάς έχει μείνει παγωτό.
    Η εκκλησία κατάμεστη, πάνω στο ψαλτήρι ο υπολογιστής του Μάκη, ντυμένος με ράσα, από τα ηχεία του παίζει ψαλμούς και οι πιστοί συμμετέχουν κάνοντας τον σταυρό τους και ακούγοντας ευλαβικά…
  • “Τι γίνεται εδώ ρε Μάκη!!??”
  • “Πάλι θα τα λέμε? Εχθές δεν πήγα τον υπολογιστή μου για service?”
  • “Ε ναι, και??!!”
  • “Ε, εντάξει… Λειτουργεί”
    [/SPOILER]

Σε θελω στη τσεπη μου να μου πετας μαλακιτσες οταν βρεχει και στενοχωριεμαι για τα λαθη του παρελθοντος και να χαμογελω

:lol::lol:

τι λεει ο αλλος ρε…?
χαχα

Ο μπαμπάς καρχαρίας εκπαιδεύει τον νεαρό καρχαρία:

  • Βλέπουμε τον άνθρωπο, απομακρυνόμαστε, σηκώνουμε πτερύγιο, πάμε αργά προς τα πάνω του, κάνουμε 2 περιστροφές αριστερόστροφες, απομακρυνόμαστε, επιστρέφουμε για άλλες 2 δεξιόστροφες, απομακρυνόμαστε και κάνουμε επίθεση.
    Κατάλαβες; πες τα και εσύ.

  • Εεε, ναι, τον βλέπουμε, σηκώνουμε πτερύγιο, 1 στροφή αριστερά, 1 δεξιά και τρώμε!

  • Όχι, όχι… πρόσεχε τα βήματα είναι σημαντικά ! Βλέπουμε τον άνθρωπο, απομακρυνόμαστε, σηκώνουμε πτερύγιο, πάμε αργά προς τα πάνω του, κάνουμε 2 περιστροφές αριστερόστροφες, απομακρυνόμαστε, επιστρέφουμε για άλλες 2 δεξιόστροφες, απομακρυνόμαστε και κάνουμε επίθεση. Κατάλαβες τώρα; πες τα και εσύ.

  • Μμμ, ναι, τον βλέπω, σηκώνω πτερύγιο, 2 στροφές γύρω του και τρώμε !

  • ΟΧΙ ! , ΟΧΙ !, προσπάθησε ξανά…

  • Τον βλέπω…, πλησιάζω αργά…, κάνουμε… 2 στροφές προς τα δεξιά… δεν τα θυμάμαι ρε μπαμπά είναι πολλά…

  • E, τι να σου πω… φάτον με τα σκατά !

χοχοχοχοχ τα εσπασε!!!

Πεφτει ενα αεροπλανο στην ζουγκλα και ο μονος επιζων ειναι ενας βιολιστης με το βιολι του!Τι να κανει αρχιζει να περπαταει στη ζουγκλα μπας και καταφερει να βρει κανενα ανθρωπο η κανενα τροπο για να σωθει!Ξαφνικα ακουει ενα βρυχηθμο και βλεπει καμια εικοσαρια λιονταρια να τον περικυκλώνουν!Μην ξερωντας τι να κανει αρχιζει να παιζει με το βιολι του!Ολα τα λιονταρια μενουν ακινητα σαν υπνοτισμενα και ακουνε μαγεμένα τον βιολιστι!Ξαφνικα ακουγονται ξανα βρυχηθμοι ενα λιονταρι τρεχει τρεχει τρεχει προσπερναει ολα τα αλλα λιονταρια και τον τρωει!Οποτε λεει το μεγαλυτερο λιονταρι:
-Ποοοοο ρε φιλε!!Παλι την εκανε τη μαλα@@@ του ο κουφος!!!

Ένας δραπέτης, καταδικασμένος σε ισόβια για φόνο, έχει εκτίσει 25 χρόνια.

Ενώ προσπαθεί να κρυφτεί, μπαίνει σε ένα σπίτι νεόνυμφων, δένει τον άντρα σε μια καρέκλα στη μια άκρη του δωματίου και δένει και τη γυναίκα στο κρεβάτι. Ανεβαίνει στο κρεβάτι, πάνω από τη γυναίκα, και φαίνεται να της φιλάει το λαιμό. Μετά σηκώνεται και φεύγει από το δωμάτιο. Αμέσως ο σύζυγος σέρνεται με την καρέκλα του μέχρι το κρεβάτι και ψιθυρίζει στη γυναίκα του:

  • Αγάπη μου, αυτός ο τύπος δεν έχει δει γυναίκα για πολλά χρόνια. Τον είδα που σου φίλησε το λαιμό και μετά έφυγε βιαστικά. Απλά συνεργάσου και κάνε ό,τι σου ζητήσει. Αν θέλει να κάνει σεξ μαζί σου απλά συμφώνησε και προσποιήσου ότι σου αρέσει. Ό,τι κι αν κάνεις, μην του πας κόντρα και μην τον εκνευρίσεις. Πάνω σου κρέμονται οι ζωές και των δυο μας. Δείξε δύναμη και να θυμάσαι ότι σε αγαπώ…

Μόλις η ημίγυμνη γυναίκα ξεπερνά το σοκ από αυτά που ακούει, λέει:

  • Γλυκέ μου, αισθάνομαι πολύ ανακουφισμένη που το βλέπεις έτσι. Έχεις δίκιο, αυτός ο τύπος δεν έχει δει γυναίκα για χρόνια αλλά δεν μου φιλούσε το λαιμό. Μου ψιθύριζε στο αυτί. Είπε ότι σε βρίσκει πολύ γλυκούλη και με ρώτησε αν έχουμε βαζελίνη στο μπάνιο. Δείξε δύναμη και να θυμάσαι ότι κι εγώ σε αγαπώ…

:yes: :yes:

Ενα αρκετά καλό ανέκδοτο,εγώ μόλις το άκουσα μ’άρεσε πολύ!

ΜΙΑ ΜΕΡΑ Ο ΤΟΤΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΓΥΜΝΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΑ
ΤΟΤΟΣ:ΜΠΑΜΠΑ,ΜΠΑΜΠΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΡΕΜΕΤΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ;
ΜΠΑΜΠΑΣ:ΠΟΥΛΑΚΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ
ΤΟΤΟΣ:ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΤΑΝΕ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ;…ΠΟΥΤΣΕΣ; :lol:

χεχε …

πατέρας . Τοτέ , νομίζω ήρθε η ώρα να μιλήσουμε για το σεξ .
Τοτός. πες μου ρε πατέρα , τι θες να μάθεις ?