Two And A Half Men

εγω τα λεω καιρο, μακραν κορυφη τουλαχιστον μεχρι το 6ο του φετινου κυκλου (το οποιο ηταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ), θα δω σε λιγο και το 7ο.

8 χρονια σειρα και ομως δεν κουραζει καθολου, πλεον τους βγαινουν τοσο φυσικα οι διαλογοι σαν να ειναι πραγματικα συγγενεις (παρα τα οποια προσωπικα προβληματα εχει\ειχε ο sheen, το ολο θεμα με την ανανεωση του συμβολαιου κτλ)

chuck lorre εγγυηση , θελω να τσεκαρω και το καινουργιο του mike & molly (οποιος ξερει κατι ας μιλησει)

ανυπομονω πλεον να ρθει τριτη για καινουργιο επεισοδιο. :smiley:

Το Mike & Molly είναι το κλασσικό -πλέον- χιούμορ του Chuck Lorre.Δηλαδή το ωραία καμμένο αμερικάνικό,με ατάκες για βιάγκρα,έντερα και λοιπά.
Την βλέπω με μεγάλη ευχαρίστηση,απλά δεν ξέρω λόγω της θεματολογίας της πόσο θα αντέξει…

Σκατά.

[SPOILER]Αυτή η Ρόουζ μου κάθεται στο λαιμό. Πραγματικά pain in the ass που λένε. Δεν ξέρω αλλά ήθελα να προχωρήσει μια σχέση με την Μισέλ. Ελπίζω σε καλύτερη τύχη.

Βέβαια οι ατάκες θερίζουν. Ειδικά Αδερφών-Μητέρας. Δακρύζω κάθε φορά:lol::lol::lol::lol: Ίσως να είναι το πρώτο επεισόδιο μετά από πολύ καιρό που με χάλασε λόγο της τροπής:([/SPOILER]

Έλα να προσκυνάμε το καλύτερο επεισόδιο της 7ης season, για να μην πω και της 6ης season.

[SPOILER]
Πάτωμα με κάθε λέξη που έβγαζε ο Charlie και ο Alan.
Την διαφήμιση αυτή λογικά την έχετε δει όλοι:
http://www.youtube.com/watch?v=xXHUdvvHTkw

Ε πρέπει να δείτε Charlie να μιλάει γι αυτό χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα[/SPOILER]

καπου στα μεσα της 3ης σεζον,ο κυκλος δεν παιζεται.

ειναι και τα πρωτα επεισοδια που ειδα απο τη σειρα στον αλφα,τα οποια με εκαναν να το ξεκινησω:roll:

τα λογια ειναι περιττα για αυτη τη σειρα,παιζει να γινει η καλυτερικη κωμικη που εχω δει,αν οχι η καλυτερη σιγουρα στις τοπ…

Ήταν πολύ δυνατό.

Βέβαια,

αρχίζει να με κουράζει το κόνσεπτ ‘είμαι μεθυσμένος-μένω στο σπίτι και δεν κάνω τπτ’ του Τσάρλι…

Εννοείται συνεχίζω να γελάω σε κάθε ατάκα όμως :stuck_out_tongue:

Ναι σε αυτό συμφωνώ και εγώ.

[SPOILER]
Νόμιζα ότι θα αρχίσει από κει με την Τσέλσι, ή με αυτή την καινούργια που είδαμε σε 2 επεισόδια8). Τώρα δεν ξέρω πως θα το συνεχίσουν. Μακάρι σε μια αλλαγή, αν και δεν με χαλάει και πάρααα πολύ… [/SPOILER]

Μετά από την αποκάλυψη του 5ου ή 6ου ότι ο Τσάρλι

είναι ερωτευμένος με την Ρόουζ??

Δεν την πάω μία πάντως σαν χαρακτήρα,πολύ μονοτονία,αγαπάμε Τσέλσι και θέλουμε να γυρίσει πίσω :roll:

Μιας και τελειωσα ολες τις σεζον :D:D:D και χτες ειδα το πιο προσφατο επεισοδιο
να πω οτι συμφωνω απειρα με τον αποκατω.

Τωρα οσον αφορα για την σειρα ειναι σιγουρα ενα απο τα καλυτερα sitcom !
Απιστευτο γελιο,ολοι οι χαρακτηρες προσφερουν αφθονο γελιο και γενικα
χαιρεσαι να το βλεπεις.

Ας μου πει κάποιος…

ΤΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ? 8O#-o

Όσα ζουν κάποιοι σε μια ζωή άλλοι τα ζουν σε ένα επεισόδιο :stuck_out_tongue:

το ξαναπιασα και ξεκινησα την 7η-της οποιας θα δω τα 2 τελευταια τωρα-…epic, οπως ακριβως το αφησα:D
πως γινεται να μην αγαπας εναν τυπο που ειναι μονιμως μεθυσμενος, σεξιστης και σατυρος-και παραλληλα γραφει παιδικα τραγουδια για σειρες της τβ-, εναν πιο-loser-χαρακτηρα-εβερ που πιανει πατο σε καθε επεισοδιο ολο και περισσοτερο και ενα καθυστερημενο χοντραδι που θελει μονο να τρωει, να κλανει, να χεζει και να βλεπει τηλεοραση?

βεστ σιτκομ '00ς

διπλο ποστ, επεισοδιο 8 της 8ης, ρεσιταλ σκατοψυχιας και μισογυνισμου…αγαπαμε παθολογικα αυτη τη σειρα γμτ!!!

Το επεισοδιο που ειναι απλως οι ZZ Top στο σαλονι και του δειχνουν προς
τα που να παει ειναι το επος το ιδιο !

\m/

http://news247.gr/kosmos/zoi/article751914.ece

ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΧΑΡΠΕΡ ρε λουληδες!

Αγαπάμε και στηρίζουμε Charlie!!!

all time classic ο ανθρωπας 8)

Ο Sheen και ο Harper είναι ομολογουμένως ο ίδιος (υπερ)άνθρωπας.

40 χιλιάρικα για μια πόρνη?

Αγαπάμε/στηρίζουμε!!!

Τα βλέπω από την αρχή όλα, μπήκα 2η σεζόν.


Το 4.15 ρε μαλάκες, το 4.15, πέθανα!

:lol:

ε και μετα to ala-money δεν παει πισω :lol:

κορυφαια κωμωδια γαμω το σην μου μεσα