Two And A Half Men

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

:?:?:?

Εφτασα 6η σεζόν.

αχαχαχαχα παρτε τον κουτσερ στη μαπα

Έτσι και το κάνουν θα είναι οι μεγαλύτεροι βλάκες του κόσμου.

Ας κάνουν μια σεζόν κι ας το κλείσουν το μαγαζί…

Ο Kutcher πώς θα περάσει για μεγαλύτερος αδερφός του Alan; Κατά τ’ άλλα, τον πάω, αλλά δε νομίζω πως αυτός θα είναι τελικά…

ε??

εγω για τον hugh grant διαβασα χτες πως του εγινε προταση,ειναι καλυτερη επιλογη σιγουρα αλλα θα δουμε:-k

[SIZE=“4”]Official: Ashton Kutcher joins ‘Two and a Half Men’[/SIZE] :?

…μποοοουυυυυ:):!:

Απ’ ό,τι βλέπω πάντως δε θα κάνει τον Charlie. Αυτό είναι θετικό.

σχόλιο απο κάτω

Did this article seriously just refer to Ashton Kutcher as “multi-talented”? Dear God, I’ve gotta go lie down. In the meantime, stick a fork in this show… it’s done, more now than ever. Charlie Sheen has got to be laughing his pants off.

θα δω μόνο το πρώτο απλά για πληροφοριακούς λόγους. μόνο το πρώτο.

ελπιζω πως και πως σε video-απαντηση sheen

εγω παντως δεν εχω προβλημα με kutcher (δεν τον εχω και σε εκτιμηση βεβαια), θελω να δω αν θα ταιριαξει με τους υπολοιπους, αν ταιριαξει δεν εχω κανενα κομπλεξ να μην το βλεπω

Προσωπικά το two and a half man είναι ο Sheen και ο Γουρουνοκέφαλος. Όπως το βλέπει κανείς στη τελική. Ήταν ο main χαρακτήρας και όλα τα φώτα ήταν πάνω του και λογικό από μια άποψη. Δλδ δεν θα είναι πλέον two and a half man, αλλά απλά μια άλλη σειρά. Ας φύγει πχ ο Jim Parsons από το BBT. Δεν πιστεύω να είναι το ίδιο (τα παραδείγματα άπειρα).

Δεν τέλειωσα 7η ακόμη, αλλά έχω να πω ότι η σειρά είναι ότι πιο σάπιο έχω παρακολουθήσει.
Από το 2ο μισό της 6ης κάθε επεισόδιο είναι απολαυστικότατο.
Και στις προηγούμενες σεζόν υπάρχουν καταπληκτικά επεισόδια, αλλά νομίζω σε αυτό το διάστημα που είπα είναι τα συνεχή που τα σπάνε.

Η τριάδα άνετα διαλύει το σύμπαν, είναι εξωφρενικά ηλίθιοι και καθυστερημένοι. Είναι θεοί όμως.

Ο Αλαν είναι έξω φρενών, κάτι με μαριονέτες, κάτι με τα “ραντεβού” με Χερμπ (ίσως το πιο σάπιο επεισόδιο της σειράς), είναι μεγάλο καρτούν ο τύπος. Επίσης δεν κουβαλάει ίχνος ντροπής και τον κάνει ακόμη περισσότερο θεό.

Ο Τζέηκ είναι σταθερά Τζέηκ, που τα γράφει όλα στις αρχιδάρες του.

Ο Τσάρλι έχει ΑΤΑΚΑΡΕΣ. Και τρομερές εκφράσεις.

μη ξεχνάμε Μπέρτα8)

:lol::lol: πόσο γαμάτο επεισόδιο!!Παρ’ όλα αυτά είναι θεούλης ο Άλαν!

[SPOILER][/SPOILER]

Είδωλο :bow:

Φινίτο.
Τρόμαξα με Τσάρλι στα τελευταία 3 επεισόδια…Πως έγινε έτσι ο κοπρίτης.
Τελειώνει απότομα μεν, αλλά είναι πραγματικά κρίμα γιατί πήγαινε πολύ καλά η σεζόν και η σειρά είχε να δώσει πολλά ακόμη (με Τσάρλι τουλάχιστον).
Ιδωμεν…
Πάντως η σειρά είναι αυτό:

Aει να δούμε τι θα γίνει και με αυτούς!

Πραγματικά μεγάλο μέρος της επιτυχίας της σειράς οφείλεται στον χαρακτήρα του Τσάρλι και την αλληλεπιδρασή του με τους άλλους δύο.Ο Άστον Κούτσερ δν με τρελαίνει σαν ηθοποιός και πολύ φοβάμαι ότι το πράγμα θα γίνει λίγο σούπα.π.χ. δεν μπορώ να φανταστώ μια τέτοια σκηνή να είναι το ίδιο με τον Κούτσερ:http://www.youtube.com/watch?v=mWWg4Jtg-EI