U2 αθηνα 3/9/2010

Αυτά είναι!!!

το παθαμε και αυτό!!!

http://www.u2.com/tour/index/

Καλά κρασιά μέχρι τότε όμως. Όταν το πρωτοείδα χάρηκα για κάτι πιο σύντομα…

ΤΕΛΕΙΑ!!! αυτα ειναι νεα :slight_smile:

Μια χαρα ειναι να ανοικωνονται συναυλιες απο πολυ νωρις.
Εχεις χρονο και να μαζεψεις τα χρηματα για να μην υπαρχουν γκρινιες τυπου: ηταν ακριβα και δεν πηγα,
και μπορεις να κανονισεις τις δουλειες ή το ταξιδι σου για αυτους που μενουν εκτος Αθηνων…
Μου την σπαει τρελα ο Bono αλλα θελω να τους δω αφου το '97 δεν καταφερα να ανεβω Θεσσαλονικη εχοντας σπασει το ποδι μου.
Αντε περιμενουμε και Metallica για το επομενο καλοκαιρι και ειμαστε super!

Αρρωστεια… τελειωνω φανταρος Ιουλιο, Αυγουστο φυγαμε εξωτερικο να τους δουμε (μαλλον) και Σεπτεμβριο Αθηνα!!!

Επίσης εχει χρονο η Live Nation να μαζεψει τοκους απο τα χρηματα της προπωλησης των εισιτηριων…

Αντε να τους δουμε κι αυτους:!::!::!::!::wink::-k:):smiley:

ΝΟΤ

Εταιρεια ειναι ας κανει οτι θελει τα χρηματα που βγαζει. Δεν εχει νοημα αυτο.
Σε καθε κατασταση μπορεις να βρεις τα αρνητικα της.
Αν σου αρεσει μια μπαντα, γουσταρεις να την δεις Live,τι καλυτερο να το ξερεις απο νωρις να κανεις τα κουμαντα σου.
Και το καλο ειναι οτι ερχονται μεγαλες μπαντες στην Ελλαδα και δεν ερχονται απλα για αρπαχτη οταν ειναι τελειωμενοι…

http://www.rocking.gr/article6379.php

“Κρατώντας την ιδέα ότι αυτή η περιοδεία είναι κάτι περισσότερο από μια μοναδική σκηνική κατασκευή με άριστη ορατότητα, τα εισιτήρια για την U2 360° 2010 περιοδεία θα κυμανθούν για ακόμα μια φορά με τρόπο που το 85% αυτών θα τιμώνται λιγότερο από 95 ευρώ, με γενική είσοδο στην αρένα στην τιμή των 55 ευρώ και τουλάχιστον 10.000 εισιτήρια στην τιμή των 30 ευρώ (ή το ισότιμο)”

Αυτό ισχύει δηλαδή?

Καλή φάση, ετοιμαστείτε βέβαια για ξεπαράδιασμα…

Αυτό σημαίνει προγραματισμός! Μέσα θα είμαστε αλλά προβλέπεται τρελό ξεπαράδιασμα…

Οι U2 πάντα κρατάνε σε εξαιρετικά χαμηλές τιμές τα πιο απομακρυσμένα από τη σκηνή εισιτήρια. Έχοντας τους δει όμως, μπορώ να πω πως το να είσαι σε μέση απόσταση από τη σκηνή είναι μετά τις θέσεις μέσα στο κύκλο της σκηνής η καλύτερη θέση, γιατί μπορείς να χαρείς την υπεραπίστευτη σκηνή τους.

Επιτέλους!!! :smiley: :smiley: :smiley:

:dizzy:Super!!!Γαμάτα νέα!!! Ελπίζω να είναι the beginning και για άλλα μεγάλα πράγματα!!!:smiley:

ουτε κρυο ουτε ζεστη

μπαντα που εχει να βγαλει καλο δισκο απο το 91και πλεον βασιζεται στο τρελλο visual show

σαν να βλεπεις μεταλλικα/εισιντισι ενα πραγμα

καλα να περασετε οσοι πατε

και μακαρι να φερουν κ τπτ πιο φρεσκο απο το ελλαδισταν μας

α θαμαι ακομα αθηνα ευτυχως.

κουλ 8)

Τους εχω δει 3 φορες και τους βλεπω ανετα αλλες 100…

Του χρονου, στις 3 Σεπτεμβριου, αν ολα πανε καλα, ξερω που θα 'μαι…

ωρέ ψυχή, που βρίσκεσαι εσύ; μου δίνεις ελπίδα ότι θα ξαναεμφανιστεί ο AXL στο προσκήνιο. Ειλικρινά, τι απέγινε εκείνο το masterplan πίσω από το Chinese Democracy (το οποίο συνεχίζω να βρίσκω συμπαθητικό btw);

On topic, πληροφορίες ότι πριν κλείσουν τις ημερομηνίες τηλεφώνησαν (οι ίδιοι ντε) στον Γιάννη… για να τον ρωτήσουν πότε τελειώνει με “υποχρεώσεις” για να έρθουν στην Ελλάδα κρίνονται ως αναληθείς…:lol: