U2 αθηνα 3/9/2010

όμορφα πράγματα, ήθελα να τους δω, μπορεί το τελευταίο τους να μην με συγκλόνισε και να μην είμαι ο υπερτεράστιος φαν αλλά απο τα όσα έχω δει η όλη εμπερία πρέπει να είναι απίστευτη. :smiley:

τώρα να γκρινιάζουμε επείδη το ανακοινώσαν νωρίς και θα παρουν και τόκους είναι απλά τραγελαφικό:!:

oute egw eimai tertios fan,alla mou aresoyn kai kalos exontwn twn pragmatwn tha paw.

sorry gia ta greeklish alla exei kolisei to pliktrologio

Εντάξει παιδιά εδώ δεν μιλάμε για live μιλάμε για εμπειρία!!!

Εγώ πάλι προγραματιζα να μπω τον αύγουστο αλλά δεν χάνονται αυτές οι ευκαιρίες… μάλλον αλλάζει το πρόγραμα…
τι αύγουστος τι νοέμβριος :bleh: :har: :bleh:

Δεν τρελλαίνομαι…ποτέ δεν τρελλαινόμουν…!
Βλέποντας και κάνοντας λοιπόν…:-k

Το οτι δεν γραφω δεν σημαινει οτι δεν παρακολουθω… :wink:

Κατι ακουγεται…

Too much info to digest που ελεγε και ενας παππους στο χωριο μου…

Έγω που κανονίζω του χρονού τον Αύγουστο να μπω φαντάρος;;; Τι να κάνω τώρα;;;
Δε γίνεται να λείψω από τέτοια συναυλία…Ψάψνω άκρες από τώρα στα στρατά για να κανονιστεί άδεια…Βοηθάτε…ΛΟΛ

Δεν ειμαι φαν, αλλα ειναι κατι μεγαλο για την Ελλαδα. Μπορει να παω μονο και μονο, για το show. Εχω δει πως τα σκηνικα ειναι καταπληκτικα!

και εγώ μια απ τα ίδια… δυστηχώς ότι άκρες και να χεις δεν μπορείς να πάρεις άδεια τις πρώτες μερες… και θεωρώντας ότι τον αύγουστο παρουσιάζονται γύρω στις 20, τα βλέπω πολύ δύσκολα… πήγαινε για νοέμβρη… εγώ μάλλον αυτό θα κάνω…

Ωπ, τώρα το είδα! Μιλάμε για έναν χρόνο απο τώρα??? 8O

Καλά να μαστε, και πολύ πιθανό να τους τιμήσουμε… 8)

Για να ανακοινώνεται από τώρα θα είναι καμία φάση σαν τους Stones που θα ξεκινήσει η προπώληση μήνες πριν για να μαζέψει η Didi το “χαρτί” νωρίς. Δεν λέω πως θα υπάρξει και εδώ ακύρωση -γιααυτό και τότε δεν έφταιγε η Didi- αλλά πως θα πρέπει να τα σκάσουμε νωρίς.

Kαι εγω αυτο ειπα!!!:stuck_out_tongue:

Εννοειται αν ολα ειναι καλα θα παμε και προβλεπω τρελο sold out, θα ξεπερασουν και τη Madonna, μονο ολη μα ολη τη “σοουμπιζ” και τους εγχωριους καλλιτεχνες να βαλεις…:lol::lol::lol:

Eδω εσπασαν ρεκορ πωλησεων στο Wembley στο OAKA θα κολλησουν.:wink:

Μακαρι να ερθουν και το καλοκαιρι κατι Aerosmith, Metallica, Guns N’ Roses, Bon Jovi…θα γινει κολαση!!!8)

Προφανως στο ΟΑΚΑ θα κολλησουν.

Εντάξει… είναι τουλάχιστον χαζό να συγκρίνουμε συναυλιακά μια χώρα σαν την αγγλία με την ελλάδα! απλά δεν είναι το ίδιο…
Για μένα και 50000 κόσμο να μαζέψουν πετυχημένη θα είναι, αν και νομίζω ότι αν υπάρχουν εισιτήρια των 30? όπως ακούστηκε σε συνδιασμό με την μεγάλη περίοδο προπόλησης και τη δημοσιότητα που θα πάρει αυτή η συναυλία μπορεί να αγγίξει το sold out…

Φετος ισχυσε… πχ Παρισι που πηγα η αρενα εκανε 61 ευρω, οι ψηλες/απομακρυσμενες θεσεις 34-35 ευρω και οσο καλυτερα μετα ηταν η θεση τοσο ακριβυνε το εισιτηριο περνωντας και το 100αρικο… θα δουμε για του χρονου τι θα ισχυει

Φύγαμε.

Πολύ φθηνά κιόλας. :stuck_out_tongue:

Παντως, για μας τους μη τρελους φαν που δε μας τρεχουν απο τα μπατζακια, ειναι δυσκολα.

Γιατι αν σε κανα μηνα βγουν τα εισητηρια, ενας θεος ξερει ποσα θα μεινουν μεχρι Ανοιξη και βαλε.

Ασε που παιζει και κινδυνος ξενερας με αποσταση ενος ετους μεχρι τη συναυλια.

Αλλα θα μου πειτε και οι AC/DC, Δεκεμβρη ανακοινωθηκαν.

Γουατεβα …βλεποντας και κανοντας.

Bασικά το ανακοινώσαν από τώρα για να προλάβετε να βρείτε δουλειά/πάρετε δάνειο για να πληρώσετε το εισιτήριο… :p:p:p:p

Πάρτε από τα ακριβά εισιτήρια, για να έχει κεφάλαια ο Μπόνο να συνεχίσει την προσπάθεια διαγραφής των χρεών του τρίτου κόσμου… Χα χα χα χα

Αλλο ενα συναυλιακο μου απωθημενο ικανοποιειται.:smiley:

Αν και πρεπει να περιμενουμε ενα χρονο μερι τοτε το νεο δε παυει να ειναι ευχαριστο.

Καλη η ανακοινωση τοσο νωρις…Να ξερουμε να κανονιζουμε…

Εγω εκτος απροοπτου θα ειμαι εκει…Ειναι μια συναυλια που πρεπει να δω εστω μια φορα…