Λευτεριά στον Unholy!

De vriskomai spiti (kai tha argisw na vrethw) opote anagastika tha grapsw me greeklish (zitw tapeina siggnomi kai tha timorithw upodeigmatika).

I sizitisi afti eimai sigouros oti exei ginei parapanw apo mia fores sto parelthon, apla kata kairous dinontai nees aformes gia anazopirosi tis. En oligois: Kapoios (user) kanei kati, kapoios (admin/mod) to pairnei strava (dikaiws i adikws), ginetai mpaxalo, \sigxorountai’ oi ‘ftaixtes’ kai meta apo kapoio diastima epanalamvanetai.

I istoria me ton unholy perigrafetai panw-katw apo tin proigoumeni paragrafo. Kapoios eipe gia proeidopoiisi. An psaksei kaneis sto forum (poios tha katsei na to kanei tha mou peis…) tha vrei pampolles. Den ainaiena sigekrimeno gegonos. Einai mia adialakti stasi edo kai pollous mines, gia na min pw xronia. Oi ‘palioi’ kseroun alla kanoun ta strava matia.

To oti uparxoun sintonistes (kai diaxeiristes) aftomata sinepagetai oti uparxoun kai kanones. Allo an den einai diatipomenoi rita. Einai ligoi kai aploi (o kathenas tous katanoei kai fisika tous gnorizei xoris na tou gnostopoiithoun). Polloi tha to poun fasismo, alla otan kapoios tou ‘sistimatos’ odigeitai se mia praksi, tha exei kapoious logous (opoioi ki an einai aftoi). Den prospatheis na apodeikseis to antitheto me to na prokaleis kai na to epanalamvaneis.

Kanenas den einai upoxreomenos na diavazei to forum, poso malista na grafei. Apo ti stigmi pou grafei omws, einai anagasmenos na dexetai tous kanones kai tous orous pou exoun thesei oi ‘armodioi’. Se antithesi me afto, afto pou paratirw einai oti polloi stirizontai stis tyxon prosopikes sxeseis pou exoume anaptiksei, nomizontas oti tous parexetai asilia. O Unholy einai to xaraktiristikotero paradeigma aftou.

Kapoios allos anefere kati gia ti sixnotita twn ‘ban’… Apla lathos, den einai megali. Akoma kai oi elaxistoi pou exoun ‘ekdioxthei’, polloi apo aftous ‘epanentaxtikan’ (sike lekseis alla to ‘ban’-‘unban’ katantaei kai ligo kourastik) epeita apo metepeita kouventa. Kaneis den einai alanthastos. Omos i karamela me ti dimokratia exei paratraviksei. Ama erthw stin efimerida sou Teli kai valw aggelia “O tade einai malakas” tha to epitrepseis?

Einai efkolo na krineis ontas episkeptis / user tou forum (kai de to lew uperoptika, gia na min pareksigithw. To tonizw e). O kathenas krinei me perissi efkolia ti simperifora tou allou, xoris na koitaei ti diki tou. “I diaxeirisi einai to ligotero aparadekti”. Dekton. As prospathisei na erthei kapoios sti thesi ti diki mou (ki eniote tou loukianou i tou kosti), epanalamvanw sti thesi twn ‘ypsilovathmwn’ kai oxi tou ‘user’ (pali xoris pareksigisi), kai tha vgalei monos ta symperasmata tou.

Iparxoun paratiriseis ki enstaseis, ‘kataggelies’ kai den kserw gw ti allo, pou exoun apantithei kosmia kai se logika plaisia. To sigouro einai oti i simperifora tou kathenos kathorizei kata to megalitero pososto ti simmetoxi tou i oxi sto forum. Ki afta pou elege o Lonesome_Guitarist itan travigmena, evriskan sxedon olous mas antithetous, alla sinexizei na einai melos logw tou oti zitise siggnomi (se mena) kai uposxethike na min epanalifthei to simvan. Kaneis den ta xei valei mazi sas. Isa isa, i anektikotita ek merous mou / mas einai kata POLY megaliteri apo ti diki sas se analoges periptoseis. Alla ta pragmata etsi exoun kai diskola allazoun. Diskola pairnei kaneis to meros tou ‘dinatou’. Kai den apaitw afto na allaksei. Alla an thelete na milame gia dimokratia kai eleftheria apopsewn, lavete ypopsin kai tin antitheti pleura. Esto ki ek twn isterwn.

To off-topic safws kai den einai mia katigoria gia ‘skoupidia’. Einai mia katigoria stin opoia kanoume logo gia o,ti den afora ti mousiki kai stin opoia fisika isxiei oti isxiei kai stis ypoloipes katigories. To an ta pragmata polles fores einai pio xalara ginetia syneidita, alla den einai se kamia periptosi desmeftiko, to antitheto.

Psilo off-the-record: Ego prosopika (milaw gia ton eafto mou) theorw oti to teleftaio diastima deixnw (syneidita) simadia ‘xalarosis’. Ta meli afksanontai, ta posts afksanontai, kai anti na sfiksoun ta pragmata, ek merous mou xalaronoun (oi ‘palioi’ kai pali ofeiloun na to paradextoun). Den anexomai omws na me koroideuoun mes sti mouri mou. To na anoigetai ena topic kai meta apo liga defterolepta na diagrafetai simainei oti gia kapoion logo (kata ti gnomi panta twn ypefthinwn) den uparxei logos uparksis tou. Otan to ksananoigeis 15 fores kai vlepeis oti sinexizei na svinetai, de mporei para na theorithei proklisi kai oxi ‘antistasi se afto pou egine’. Ean thes na antistahties pigaine se kapoio analogo topic (iparxoun arketa sti teleftaia katigoria tou forum) kai eksefrase ekei to provlima. Den exo pleon oute to xrono oute ti diathesi na kanw to xorofilaka. Otan de ginesai ban kai mpaineis os episkeptis stin teleftaia katigoria, anoigeis topic kai grafeis “eimai podolagnos”, gia pollous mporei na theorithei humor (kati pou tha anagnoriza ki ego upo entelws diaforetikes sinthikes) alla apo mena eklamvanetai os thrasos. Akoma kai na thes na lithei to thema, den to kaneis me afto ton tropo.

I sinexeia (an uparxei) argotera.

Kalo apogeuma.

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΖΩΗΣ???

ηταν η πρωτη φορα που καθησα και διαβασα ολες τις σελιδες του τοπικ και τις αποψεις σας. τι να πω ρε παιδια? αληθεια τι?
ας αρχισω ομως απο καπου. ακομα κι εδω τρελαινεστε για μαλακιες, ε? ανοιξε τοπικ 2,3,4 και κατι εγινε… δεν ηταν σωστο και γι αυτο κι εγω θα σου δειξω ποιος ειμαι…για να με σεβεσαι…παιδια, δεν κερδιζεται ετσι ο σεβασμος. αν οντως θελετε να προστατεψτε καποιους που γραφουν εδω απο τις μαλακιες τις δικες μου ή καποιου αλλου, απλως καντε μια συζητηση ως πολιτισμενοι ανθρωποι. η επιδειξη δυναμης με φασιστικες κινήσεις, με φοβίζουν στη σκεψη τι θα γινει οταν βγειτε στην κοινωνια αργοτερα και αναλαβετε τον ρολο σας και την θεση σας σε αυτη. οχι αν εισαστε κλητηρες, αλλα αν γινετε δημαρχοι. καλυτερα ταπεινος και με επιπεδο, παρα καβαλημενος και με επιπεδο… ή με δαπεδο. ετσι κερδιζετε τον σεβασμο ολων, αλλα και το χειροκροτημα στο τελος της βραδιας… καλυτερες δημοσιες σχεσεις λοιπον(εκτος κι αν κανεις δεν εχει σημασια πλεον για το ροκινγκ, γιατι εχει γινει γνωστο).παντα να θυμαστε ομως πως οτι ανεβαινει, κατεβαινει. αυτο είναι κανονας ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ…
θα τελειωσω λεγοντας οτι μετα το συμβαν με το διπλο ακάουντ, εχω ξενερωσει την ζωη μου εδω μεσα. π.μ. και πιπιζες… οποιος εχει να πει κατι, ας το πει ανοιχτα. θα τον διαφυλαξει η ανωνυμοτητα του νικνέιμ. τους υπολοιπους θα τους διαφυλαξει…??? συμπληρωστε ο,τι θελετε. τωρα βλεπω και αυτο με τον Γιαννη, που δεν εχω καταλαβει τον λογο για τον οποιο εγινε, αλλα απο οτι φαινεται δεν τον εχει καταλαβει κανεις, παρα μονο το χερι του “ΘΕΟΥ”, που το εκανε… δυστυχως αυτος ο κοσμος εχει γεμισει απο πολλους “ΘΕΟΥΣ”. δεν μενει παρα να καταλαβετε όλοι σας οτι οι τιτλοι δεν σας κανουν θεους… προσωπικα τους τιτλους τους εχω γραμμενους εκει που πρεπει…μαζι και τους θεους! οι ανθρωποι ειναι αυτοι που μετρανε…και αυτοι που θα σας μετρησουν.
πολυ κριμα…αφου τα στραγγιξα ολα, μονο αυτο εμεινε στον πατο…παω να συνεχισω την ζωη μου…

1oν Γράφεις greeklish και πρέπει να σου γίνει παρατήρηση… Αν και παραδέχομαι ότι την έκανες από μόνος σου στον εαυτό σου…

2ον Έχω γράψει από μόνος μου κάποιον ΜΑΛΑΚΑ… [size=1](Kαι με συνέπειες του νόμου… Ωστόσο αθωώθηκα, γιατί αποδείχτηκε ότι είχα δίκιο)[/size] :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

3ον Δώσε μας μια απάντηση γιατί κλειδώθηκε το topic που γράφαμε για τους Duran Duran… Νομίζω ότι το κλείδωμα ήταν πολύ ατυχές

4ον Νομίζω ότι ο Γιαννάκης έχει ένα συγκεκριμένο στυλ (λίγο μπρούταλ, σαν τις μαλακίες που ακούει :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: ), το οποίο στους περισσότερους μας όχι μόνο δεν είναι ενοχλητικό, αλλά αρέσει… Πιστεύω για παράδειγμα ότι η Χριστίνα είναι περισσότερο ενοχλητική… Οπότε να κάνεις αυτήν ban και να φέρεις πίσω τον Ανχόλι… (Ανταλλαγή πληθυσμών)

ΚΙ ΕΔΩ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝΕΙ, Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΠΑΙΡΝΟΥΜΕ… και στην προκειμενη περιπτωση μετα απο εμενα το χαος, οποτε εγινε και γκέι ο τελης… 8O

Ean perimena na paw spiti gia na grapsw me ellinika tha eixe provlima o kirios Unholy, o opoios nomizei oti epeidi aftos vrisketai olimeris sto internet tha prepei na eimaste ki emeis (afto pros apantisi tis ‘dimosiefsis’ toy). Kai tora mpika apla gia na apantisw kai na omalopoiithoun kapws ta pragmata i na lithoun tuxon apories.

Sxetika me tis “fatses 2”, an kai tha to vreite (logika) upervoliko. Sta teleftaia posts dimosiefsate fotografies i esto sxoliasate fotografies kapoiou? I erotisi sta sovara. Fysika kai de ginetai afto se kathe topic, alla an paroume ton “orismo” tou ti onomazoume “off-topic” itan i den itan? Kathara (kai upervolika paradexomai) me vasi ton “orismo”. Se tetoies periptoseis eite diagrafontai minimata eite kleidonetai kapoio topic. Protimisa to deftero, giati idiws stin katigoria ‘Off-Topic’ polla topics ksekleidonontai meta apo poli mikro diastima. To kleidoma ginetai kathara gia logous apofigis mpaxalou kai metatropis tou forum se chat.

To sygekrimeno stil, kalo i kako (o kathenas to krinei prosopika), erxetai polles fores se antithesi me afta pou emeis ‘sosta’. Ostoso sxedon oles tis fores den anagrafetai, akrivos logo aftou, epeidi kseroume oti to grafei o Unholy. I periptosi mas omws itan diaforetiki. Den egrapse kati to opoio pira(me) strava. Akolouthise mia taktiki pou os diaxeiristi (kai oxi os kourou) me prosevale. Den eixa kamia diathesi gia ban, an itan tha eixei ginei edo kai poliiii kairo. Kai pros Theou den itan prospatheia epeidiksis (an ithela na deiksw tin “anoterotita” mou kai ti “thesi” mou tha eixan ginei poli perissotera ban edo kai 4 xronia pou leitourgei to forum. An’ aftou, anti na afksanontai -opws afksanetai o arithmos twn xristwn-, meionontai). Itan mia prospatheia “anaxaitisis” (po po ti lekseis vriskw simera :P) tou. Esto kai prosorini.

Kaneis de thelei na xalasei tin parea (entos i ektos eisagogikwn). Kaneis de leei (oute ego) oti “de mas noiazoun pia oi dimosies sxeseis epeidi giname megaloi”. Distixws vevaia de mporei na ginei antilipto apo kanenan, oti oso “megalonei” kati (kai den anaferomai se kati poniro…) toso diskoleuei to “koumantarisma” tou. To mono pou prospathoume einai na yparxei mia isorropia. Me peirazoun polla pragmata alla kanw ta strava matia, skeptomenos oti ipo alli optiki gonia mporei en telei na eimai ego o stravos. Otan epanalamvanetai omws to idio pragma, kati den paei kala.

Apantaw mono sta vasika giati genika mporei na ksexilosei poli i sizitisi.

ωραια λοιπον…για να ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι, διοτι οι χρηστες κανουν τα φορουμ, ας ξαναμπει ο γιαννης και συζητηστε σε π.μ. επιπεδο, τις διαφορες σας… και τελος παντων ας τελειωσει εδω το ζητημα… να τονισω οτι ειναι παμπλικ ντιμαντ το να επιστρεψει… εχουν χαλαστει πολλοι και πολυ απο την φαση. μεταξυ αυτων κι εγω… και μετα περαστε κι απο το σπιτι μου για ενα ποτακι να σας μαθω και λιγο π.ρ.!!! :stuck_out_tongue:

Afto einai i apantisti sto “δεν ηταν σωστο και γι αυτο κι εγω θα σου δειξω ποιος ειμαι…για να με σεβεσαι”? Liga minimata parapanw zitisate ta themata afta na mi linontai se epipedo pm. Kai outws i allws de skopeuw na to kanw. Kai fisika na apologithw gia kati to opoio den exei apodeixtei oti imoun lathos. I gia tin akriveia gia enan “oro” pou exo thesei ego. Ti stigmi pou paravaineis ton “oro” den koitas pos na ton apalipseis.

Gia to “polloi kai poly” afiste na exo merikes amfivolies. Deite ta pragmata elafrws pio antikeimenika. Gi’ afto kanoume ti sizitisi. An to mono pou thelete einai na perasete nte kai kala (o kosmos na xalasei) tin apopsi oti o unholy “prepei” na einai edo, mporw na liksw ek merous mou to thema kai na synexistei metaksi sas to ‘public demand’. Exo oli ti diathesi na analisoume to thema polipleurika.

PS: Sto parelthon exo lavei e-mail / pms apo pollous apo esas gia kapoia katastasi pou sas peirakse. Otan apexoume apaiteite na epemvoume, otan epemvainoume panta vgainoume lathos.

Ta leme to vradaki giati prepei na figw. Me xara tha diavasw logika epixeirimata panw se afta pou eipa. Minimata omws “oi xristes kanoun to forum” mporoun aneta na apantithoune me fraseis tou stil “oi diaxeiristes to plironoun” (to “plironoun” me dipli ennoia). Logika epixeirimata. To oti o unholy einai gnostos sas kai thelete nte kai kala na ksanampei to exo katalavei, mono silogisteite ligaki afta pou exo grapsei eos tora. A tou ta le.

Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι εγώ και η Χριστίνα είμαστε το ίδιο πρόσωπο και έχουμε τις ίδιες απόψεις; Εγώ ζήτησα όλα δημόσια και μ’ επιχειρήματα… Και νομίζω ότι είναι το πιο σωστό…
Επίσης το γεγονός ότι είμαστε εδώ και αναλώνουμε κάποια από την φαιά ουσία και τον χρόνο μας, σημαίνει ότι και γουστάρουμε το site (Εσένα, τους mods και τους συντάκτες) και την βρίσκουμε με άτομα από το forum… Επίσης επειδή τέθηκε και πολύ σωστά από τον Λουκιανό ότι εμείς μπορεί να κρυβόμαστε από κάποιο nickname για τα γραφόμενα μας, ενώ τα δικά σας γραφόμενα χαρακτηρίζουν το site οφείλω να ξανασυστηθώ…

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

Για όποιον ενδιαφέρεται για παραπάνω πληροφορίες θα τις δώσω σε pm

Aυτό το “εσείς κι εμείς” το θεωρώ μαλακία… Προσωπικά νοιώθω σαν στο σπίτι μου εδώ μέσα, γνωρίζοντας ότι έχει και αρνητικές παρενέργειες…

Επίσης προς τους μικρότερους σε ηλικία (συγχωρήστε μου το δασκαλίστικο). Μην βιάζεστε να μεγαλώσετε…

4 μηνύματα για τη φάτσα του Κωστή στους Duran Duran (ξέραμε και εγώ και ο Τέλης ότι η Χριστίνα έχει πάρει φωτογραφία και προετοιμάζαμε το έδαφος για την δημοσίευσή της - εφόσον συμφωνούσε ο Cozy)

3 μηνύματα που πειράζαμε Rychehead ή έκανα πλακίτσα στους user που πόσταραν φώτο πρόσφατα

και τα υπόλοιπα ήταν σχόλια για ήδη ποσταρισμένες φωτογραφίες ή φωτογραφίες που θα ποσταριστούν στο μέλλον.

Kourou, προτείνω να επιστρέψει ο Unholy για να πει και αυτός την άποψη του, να ανοίξεις εσύ το Topic “Οι φάτσες σας (τελεία και παύλα)” και να ποστάρεις τη φωτογραφία μας από τις εκλογές του Rocking και να μας εξηγήσεις εσύ ή όποιος άλλος μπορεί γιατί στις φωτογραφίες του κοινού, η φάτσα του Cozy φωτίζεται από μόνος του. Μήπως έχει φωτοστέφανο? :roll: :roll:

Tα έχω ξαναπει… Τον λούζει το άγιο φως των Deep Purple ! Πάντα !

Να πω και κάτι τελευταίο (και με ελληνικά πλέον).

Δυστυχώς, όπως σε όλους τους τομείς και παντού γενικότερα, το παραμικρό παραπάτημα (είτε μικρό είτε μεγάλο) ή “αρνητικό γεγονός” το χρεώνεται πάντα ένας (ας μην κρυβόμαστε, στη συγκεκριμένη περίπτωση εγώ). Όποιος και να την κάνει τη λαδιά, οι “από πάνω” βγαίνουν στο τέλος φταίχτες (όπως για παράδειγμα βγήκαμε για το θέμα “Ελληνίδα γυναίκα” - στο παρατηρήσεις & προτάσεις νομίζω). Επειδή το 'χω ζήσει πολλές φορές εδώ μέσα μέχρι τώρα, θεωρώ ότι έχω υποχρέωση όχι μόνο γενικά στον κόσμο που μπαίνει στο forum αλλά και σε μένα, να προστατέψω με κάθε τρόπο αυτό που εγώ και μερικά άλλα παιδιά (μεταξύ των οποίων και οι 2 mods) ξεκινήσαμε και στο οποίο ήρθαν πολλοί από εσάς και δημιουργήσαμε (ή δημιουργήσατε) ένα forum team.

Πέραν ελαχίστων εξαιρέσεων στο παρελθόν, όπου ως χρήστης έδρασα εν βρασμώ ψυχής και πιθανόν βεβιασμένα, ομολογώ ότι έχω όλη την καλή διάθεση για συζήτηση επί της ουσίας - όχι εκσφενδονισμό απαιτήσεων και “πρέπει”.

Επίσης το γεγονός ότι είμαστε εδώ και αναλώνουμε κάποια από την φαιά ουσία και τον χρόνο μας, σημαίνει ότι και γουστάρουμε το site (Εσένα, τους mods και τους συντάκτες) και την βρίσκουμε με άτομα από το forum…

Προφανώς όλοι, ή οι περισσότεροι, γουστάρουν που βρίσκονται εδώ μέσα και δεν κρύβω ότι ώρες ώρες θα ευχόμουν να έμπαινα απλά ως χρήστης kourou για να μπορώ να εκφέρω πάντα και επί παντός θέματος τις απόψεις μου. Η ισοπέδωση είναι αυτή που δε μου αρέσει.

Και εγώ και τα παιδιά κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας για να συνεχίσει να υπάρχει αυτό το φιλικό κλίμα - αρκεί αυτό να μην είναι εις βάρος των υπολοίπων μελών και γενικά της “κοινότητας”, η οποία ΠΡΕΠΕΙ να λειτουργεί υπό συγκεκριμένους κανόνες και όρους. Εάν χρειάζεται να γραφτούν για να γίνουν ευκολότερα αντιληπτοί, δεκτόν.

PS: Πιάνομαι αδιάβαστος μιας και δεν ξέρω αν γίνεται, αλλά προσπάθησε κάποιος να μου στείλει PM και το έσβησε όσο βρισκόταν στα Εξερχόμενα (πριν το διαβάσω δηλαδή);

όχι εγώ, αλλά επειδή το είχα κάνει παλαιότερα, ξερώ ότι γίνεται. Μπορείς να το διαγράψεις από τα απεσταλμένα και να μη το λάβει ο αποστολέας.

sorry που πετάγομαι,αλλά γίνεται αυτό?να στείλεις δηλαδή pm και μετά να πας στα απεσταλμένα και να το διαγράψεις,και ουσιαστικά ο παραλήπτης δε θα ξέρει τίποτα?

Άνετα! Όχι στα απεσταλμένα όμως, αλλά στα εξερχομενα. Αν το μήνυμα βρίσκεται στα απεσταλμένα το έχει λάβει ο άλλος χρήστης. Ενώ στα εξερχόμενα σημαίνει ότι έχει φύγει από σενα το μήνυμα αλλά δεν έχει ληφθεί ακόμη από τον παραλήπτη.

Ουσιαστικά ο παραλήπτης μπορεί να ειδοποιηθεί με e-mail ότι έχει νέο pm (όπως εγώ για παράδειγμα) και όταν πάει να το δει να έχει κάνει φτερά (να το 'χει σβήσει δηλαδή ο αποστολές από τα “Εξερχόμενα”). Από τα “Αποσταλμένα” και να το σβήσει πάλι θα το έχει δει ο παραλήπτης, γιατί για να πήγε από τα “Εξερχόμενα” στα “Αποσταλμένα” σημαίνει ότι το διάβασε. Φιου.

Διαβασα ολα τα ποστ και ολες τις απαντησεις και δεν εχω να πω κατι καινουργιο
εκτος του οτι με βρισκουν απολυτα συμφωνο στο οτι το μπαναρισμα του Unholy ηταν τελειως ακυρο και ολιγον φασιστοειδες .
Κατα το παρελθον εχουν μπαναριστει users που μας εχουν βρισει τα σπιτια , τις μαναδες τις γυναικες και παλι ειδοποιηθηκαν παμπολες φορες να το σταματησουν αυτο που κανουν.
Ο Γιαννης στα τοσα χρονια που ειναι εδω μεσα , ναι μπορει , να εχει ενα καπως ιδιαιτερο τροπο γραψιματος , αλλα δεν εχει βρισει κανεναν αναιτια , αλλα δικαιουτε ενα μηνυμα , οπως ακριβως δικαιουτε και ο καθενας , απο τους users.

Τωρα αυτο οπου ειπε ο Λουκιανος “οτι εγω στηριζω το rocking apo to 2004”
καλο θα ηταν να μεταφερει ολο το ποστ , και οχι μια κουβεντα , και να σταματησει
να παιζει με τις λεξεις, και να δημιουργει εντυπωσεις …
Οτι ειχα αναφερει, το ειχα αναφερει στον Ηλια και ηταν κατι που καθαρα
αφορουσε εμενα και τον Ηλια , και κανεναν αλλον.

Αυτό στη περίπτωση πού είναι επιλεγμένη η επιλογή στο προφίλ να ενημερώνεσαι για προσωπικά μηνύματα. Αλλιώς δεν σου έρχεται e-mail.

thanks guys…

συμφωνω!

Καλά μην κάνουμε τους χαζούς. Για τι μήνυμα μιλάμε; Όταν σου διαγράφουν ένα topic και το δημιουργείς άλλες 10 φορές κάτι πάει να πει. Με αυτό το σκεπτικό εάν κάποιος κάνει κάτι και ειδοποιηθεί σήμερα σημαίνει ότι αν το ξανακάνει μετά από 10 μέρες θα πρέπει να ξαναειδοποιηθεί. Και ο Unholy έχει λάβει αμέτρητες παρατηρήσεις μέχρι τώρα. Για όλα τα υπόλοιπα έχω απαντήσει νωρίτερα.