UP THE HAMMERS FESTIVAL XV - Gagarin 205 . 13-14 / 3 / 2020

To μεμπτό είναι οτι δεν αλλάζουν τα billing στις αφίσες/περιγραφές των event. Στη σελίδα του Φεστιβάλ μόνο έχει αλλαχτεί αν δει κάποιος τα event ακόμα έχουν τις παλαιές αφίσες . Α και στα μπλουζάκια.

Συμβάλλει στον cult χαρακτήρα του όλου γεγονότος! Επίσης, τα μπλουζάκια με το λάθος billing χαρακτηρίζονται αυτοστιγμεί συλλεκτικά και γίνονται ανάρπαστα, σαν τους δίσκους που έχουν λάθος πληροφορίες στο εξώφυλλο, λάθος χρώμα κλπ!

Οχι οι μπλούζες είναι σωστές γιατί αν χρησιμοποιήσεις λογότυπο για εμπορικό σκοπό, είναι πρόβλημα.
Αλλά απαξ και αλλάζεις το φουμπου του φεστιβάλ, άλλαξε και στα events το billing. Αυτό είναι το σωστό.
Όσο για τα συλλεκτικά - δεν είναι βινύλια να προσπαθεί κανείς να βγάλει 100άρικα, για πλάκα.

2021

11 Likes

^ ποιότητα

Titan Force μονο λαιβαρες

4 Likes

Παρακαλουνται οι διοργανωτές να μάθουν πώς λέγονται οι δίσκοι των συγκροτημάτων που φέρνουν. Άκου εκεί theater…

Τομάτο, τομείτο. E theatre είναι. Εδώ έχει βαφτίσει Μεξικανό, Έλληνα.
Πρώτη μέρα Ok, όχι πρωτότυπο αλλά θα έχουν νέα δισκάκια τα 2 πάνω και τα πιο κάτω δεν είναι άσχημα.

Δεύτερη, χωρίς το μάτος…meh (αν και καμένος φωνητικά όπως ήταν, δεν το είχε).
Ο χιτλερόμπαρμπάς μπορεί να πα να γκαμ#θεί, όπως θα έλεγε και ο μεγκάλος ντι mayonaise.
Οι Αυστράλοι Taramis ? Υπάρχουν ? Κουραστικό λίγο το τεχνοpower τους αλλά πα-μαλ… Firewolf ok.

Ε δεν το λες και χάλι, αλλά νομίζω ότι πλέον εξαντλήθηκε το πλήθος σοβαρών παλαιών group που μπορεί να βάλει κανείς.

1 Like

Δεν έχει βγει το ποιος θα παίξει ποια μέρα ρε. Μόνο ποιοι θα έρθουν.

3 Likes

Και μενα δεν με συγκινει προς το παρον η λιστα. Εχει ακομα ομως.

Οι μισοί θα ακυρωθούν και θα μπουν άλλοι

Και θα κλείσει και νέες ανερχόμενες ανάλογα τις κυκλοφορίες

2 Likes

και να βάλει λεεί Agent Steel χα χα !

Τπτ Ironflame που τους συζητάγαμε αλλού ή Twister Tower / Walpyrgus (που ναι ίδια μέλη) θα μαμούσε.

Χίτλερομπαρμπας ποιος είναι;;;

Εγώ που δεν έχω πάει στα παλιά uth και ότι έρχεται το βλέπω πρώτη φορά (Shok Paris, Titan force, fifth angel κλπ ίδιας κατηγορίας) δε με χαλάει καθόλου.

Ο Medieval Steel. Και άλλοι είναι δεξιοί απο το line up, αλλά έχουν και την ευπρέπεια να φέρονται κόσμια και την εξυπνάδα να μην βγάζουν πολύ έντονα προς τα έξω τις πιο ακραίες απόψεις που μπορεί να έχουν.

1 Like

Ancient Empire πότε επιτέλους; εκτός κι αν έχουν έρθει και δεν το θυμάμαι

1 Like

Μαν τι έχει γίνει γτ πραγματικά δεν ξέρω πέρα από το λαιβ του ξήγα

Για μένα το φεστιβάλ είναι πρώτα και κύρια μία γιορτή του είδους, με εξαιρετική οργανωση και παρειστικο,οπαδικο κλιμα.Αποτελει μια συναυλικη σταθερα καθε χρονο και το ποιοι παιζουν τελικα ειναι δευτερευων!

8 Likes

Δεν ξερω σε τι κατασταση θα ειναι αλλα TARAMIS!!!

βλέποντας βίντεο απο 2 χρόνια πριν και άλλες μπάντες που είναι ένας, λογικά κομπλέ. Νομίζω απλά άλλος ντράμερ. Και τους παίρνει από EE γιατι αλλιώς 1000 το άτομο θέλει και λίγα λες.

1 Like

Έχουν ανακοινωθεί οι ώρες εμφάνισης;

Έκανα μαλακία και έβαλα ραντεβού με πελάτη ξένο στις 13 και δε θέλω να χάσω Smoulder!