UP THE HAMMERS FESTIVAL XV - Gagarin 205 . 13-14 / 3 / 2020

Μεχρι τωρα δεν εχουν ανακοινωθει οι ωρες εμφανισεις.

1 Like

Εγινε κ μενα στραβη με τη δουλεια κ θα χασω κ τους 3 πρώτους.πρωτη φορα που ηθελα να πάω τόσο νωρις κ εγω

2 Likes

5 Likes

Παρασκευή από 15,30 μέσα.
Σάββατο κατά τις 17,30

8 ώρες εργασία, 8 ώρες up the hammers , 8 ώρες ύπνο

6 Likes

Από Slough Feg τι να ακούσω για να πάω προετοιμασμένος;

Twilight Of The Idols / Down Among The Deadmen / Traveller είναι η κορυφή κατ εμέ. Τίμιοι και μετά, αλλά παίζουν πιο “καλλιτεχνικά”, ενώ σ αυτά βαράνε. Γενικά παίζουν πιο πολύ από τα τελευταία.

Signing Session δε θα εχει αραγες?

Κατσε να παμε γενικως πρωτα…

2 Likes

Οριακα μας βλεπω μετα τα σημερινα. Κεκλεισμενων θυρων αθλητικα, κλεισιμο ΚΑΠΗ κτλ

2 Likes

5 Likes

Είμαστε χίλια?ας ελπίσουμε οχι

Αν εξαπλωθεί ο ιός στην Ελλάδα συγκεκριμένα λόγω των ζώων που πάνε σε συναυλίες , εύχομαι κάψιμο στις μουσικές σκηνές της Αθήνας :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :joy: :joy: :joy:

Ψυχραιμία δεν είναι ότι έρχονται και ξένοι από Ιταλία, Γερμανία, Σουηδία στο up the hammers :smiling_imp:

Σοβαρά τώρα, χωρίς χαζά πειράγματα , δε νομίζω ότι πιάνουμε τέτοια νούμερα και ο κόσμος μπαινοβγαίνει δεν συνωστίζεται και τόσο πολύ μέσα . Θα δούμε δεν θέλω να το χάσω με τίποτα ανυπομονώ όσο τίποτα άλλο την άνοιξη . Αλλά ας δούμε και τα σημαντικά με ψυχραιμία και ορθολογισμό όσο γίνεται

Το warm up ειναι κανα400αρι, τα υπολοιπα πανω απο 1000 νομιζω

Το Gagarin είναι χωρητικότητας 1.200 ορθίων. Βέβαια έχει και την “αγορά” στον εξώστη αλλά λογικά θα περνάει το χιλιάρικο στο φεστιβάλ.

θα ερθουν απο ολη την ευρωπη κοσμος.και απο ιταλια.θα βρουνε τροπο με τπτ ανταποκρισεις η πλοια.
εγω δε θα παω παντως.
καλοκαιρι τωρα παλι απο ιουνιο.

600-700άρες βαράει στα ντουζένια. Απλά με όσους ούνους θα χει… πάει αν και με τη μπέκρα που θα πέσει δεν νομίζω ούτε ίος να επιβιώνει ούτε τπτ.