Uriah Heep τον Ιανουάριο σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη!

Oh yeah!Ειδα το setlist και μου αρεσε αρκετα…εχει και καινουργια απτον επερχομενο!!δεν θα πω περισσοτερα για να μην χαλασω εκπληξεις!

ποσταρε το σε spoiler

όποιος επισκεφθεί την πιο κάτω σελίδα ανάμεσα στις φώτο θα βρει και το setlist. Παρόλο που έχει τις ψιλοεκπλήξεις του θα μπορούσε να είναι και καλύτερο.

http://www.classicrockphotos.nl/classic-76/index.html

Ααααααααααααα,πολυ ωραια!!Ευχαριστω πολυ για το σετ λιστ!!!
Μην ξεχνας οτι θα μπορουσε να ειναι και χειροτερο:wink: :wink: :wink: :wink: …οποτε μια χαρα ειναι!!!

Όντως.Απλά το περίμενα λίγο μεγαλύτερο σε διάρκεια. Έχει ακούσει κάποιος τι ώρα ξεκινάνε γιατί έχω ταξίδι μπροστά μου και να μοιράσω κόσμο εντός Θεσσαλονίκης.

Φυσικά και θα είμαστε εκεί και πάλι!!!
Τα λέμε αύριο στο Fuzz παίδες 8)

Από το site τους:

8)

Tο ωραιο ειναι οτι θα δουμε αυριο παρα πολλους γνωστους και φιλους…:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
…βλεπω να ειναι ως και ο πανμεγιστος ντραμερ των H.G.:wink:

Χαχαχα!
Ρε, εσύ δεν έλεγες ότι το σκεφτόσουν για αύριο; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
(Τα λέμε αύριο Τόνυ!!)

Ναι οντως, θα ειμαι και γω εκει!:stuck_out_tongue: :lol: :? :frowning:
Αντε παιδια καλα να περασουμε αποψε και ελπιζω να δω τους περισσοτερους απο σας.:drunk:

θα μας δεις θα μας δεις … :wink: :wink: :wink:

ΧΑ, σε πεισανε τελικα?:stuck_out_tongue:

Πάμε ρε γαμώ…:roll:

Πήγαμε…

Wizard και Sunrise… 8O

Εσένα σε είδαμε…? Εσύ μας είδες…? ινκογκνιτο? :stuck_out_tongue:

Αχ πάρα πολύ ωραία πέρασα!!
Όχι μόνο τα προαναφερθέντα… αλλά July Morning!! :smiley: και Falling in Love και Cry Freedom και Free Me… και και και…
και κάποιος Guardian of the blind να μας πει αν μετάνιωσε που δεν πήγε στο tribute του Rory…:bleh:

Παρέα με Fortune Teller και Thorgal και ένα φίλο τους (sorry Θανασάκη αλλά οι κυρίες προηγούνται) και με τον φίλτατο Guardian και όλη την παρέα του! (έλειπαν… δύο ε?).

Επειδή στο encore…στεκόταν μπροστά μου ο διάσημος ντράμερ των H.G. (a.k.a. Cozy) έχω μια μικρή εντύπωση πως ο Galliard έχει βίδεο…! (του encore). Αν θυμάμαι καλά… θα το μοιραστείς σε παρακαλώ αν δε σου κάνει κόπο?

Πραγματικα δε περιμενα τοσο καλη αποδοση απο την μπαντα.
Αρκετα καλος ηχος,το κλαμπ σχεδον γεματο εκαναν τη βραδια πολυ ομορφη

Και η καλη παρεα ακομα ομορφοτερη :stuck_out_tongue:

Να’μαι και εγώ… (με μια μέρα καθυστέρηση) Αυτή την φορά Θεσσαλονίκη όμως. Πολύ καλοί οι Heep και πολύ μου άρεσε και το μαγαζί (το Principal) Κρίμα όμως που είχε πολύ λίγο κόσμο… Από νούμερα δεν τα πάω καλά για να σας πω, αλλά είναι αυτό που λέμε “παίζαμε μπάλα”…Προσεχώς κ βίντεο από ένα μεγάλο κομμάτι της συναυλίας και μερικές φωτογραφίες.

*Στα κλου της βραδιάς κι ένα κοριτσάκι όχι πάνω από 10 που συμμετείχε κανονικότατα στη συναυλία (ήταν μάλιστα όχι στο κάγκελο, αλλά μπροστά από αυτό!):smiley:

Α, έχω και το σετλιστ…

Για όσους ήταν εχτές και πρωτίστως για όσους δεν ήταν μια ευγενική χορηγία του Rocking:p
Wizard


Lady In Black

Δηλαδή ήταν καλά?