Vektor (US)

Ξέχασα να αναφέρω ότι ο νέος δίσκος γαμάει. Πάρα, πάρα, πάρα πολύ.

αν μια στο εκατομυριο εννοεις οτι τον εχεις ακουσει ολοκληρο στειλε αμεσα πμ! ειμαι στα προθυρα εγκεφαλικου!

Με το βινυλιο που λεγαμε μαθαμε αν θα το φερει κανεις εδω, αν γινεται προ-παραγγελια απο το site?

ολοκληρο σε στριμινγκ
http://www.heavyartillery.us/HA55026/

Ώρε μάγκα μου ζημιά βραδιάτικα.

oooooooooooooooooooooo!

ξεκινουν οι ακροασεις!

Fast Paced Society και ο σβερκος κανει

[SPOILER][SIZE=“19”][B]ΚΡΑΚ!![/B][/SIZE][/SPOILER]

Στους Ρωσσους…:wink:

-οι 3 επανεκτελεσεις σιγουρα ΓΑΜΑΝΕ
-τα 3 τραγουδια που δεν ειχαμε ξαναακουσει σιγουρα ΓΑΜΑΝΕ πιο πολυ απο τα 2 που προωθησε η μπαντα
-μενει να δουμε αν με τις πολλες ακροασεις το αλμπουμ θα ΓΑΜΑΕΙ οσο και το προηγουμενο!

[SPOILER]σορρυ δεν ξερω ποια αλλη λεξη να χρησιμοποιησω για αυτη τη μπαντα:dunno:[/SPOILER]

στο γιαπωνεζικο cd θα εχει κ hidden bonus track που θα κατουρανε και λιγο…

εχω στειλει 500 μηνυματα στην artillery για το αν θα κυκλοφορησει σε βινυλιο και δεν μου απαντανε!!!ξερει κανεις τιποτα?

Από Twitter (για σένα θα λέει :p)
"Those asking for vinyl - it will be coming, we don’t know when yet. "

:p:p:p:lol::lol::lol:στην κυριολεξια τους τα εχω πρηξει!!!ευχαριστω πολυ.8)

λιγα σκορπια λογια ακομα:

μακραν η κορυφαια στιγμη της μπαντας στα αυτια μου ειναι το ΥΠΕΡΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ ντεμπουτο της. εχουμε ακουσει επανηχογραφημενα τα 5/6 κομματια του DEMOLITION (με το 6ο το Moonbase να ειναι το μονο πιο μετριο) και νομιζω πως και τα 5 πιανουν ανετα το 10αρι. για μενα το θρας μεταλ που εχει παιξει η μπαντα σε αυτο το αλμπουμ (ειδικα τωρα που τα κομματα εχουν επανηχογραφηθει και βγαζει ματια η ομορφια τους) ειναι [SIZE=“5”][B][SIZE=“4”]Ο,ΤΙ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΤΕΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΕΙΔΟΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 20 ΧΡΟΝΙΑ. [/SIZE][/B][/SIZE]

απο κει και περα για τα καινουρια τραγουδια δεν θελω να πω πολλα. το echoless chamber ηδη μου εχει κολλησει ενω το τελος του outer isolation ειναι ο ορισμος της επικουρας. αλλα αυτα θελουν καιρο για να χωνευτουν…

Ο δίσκος είναι οργασμικός. Μέχρι στιγμής όμως δεν μου έχει γαμήσει τα μυαλά όσο το Black Future, είναι ένα-δυό κλικ πιό κάτω, αλλά σίγουρα είναι αντάξιό του. Βέβαια πρέπει να το ακούσω κι άλλο για να κατασταλλάξω. Το Cosmic Cortex ανασκολωπίζει τον γαλαξία με άνεση.

ισοπέδωση

[COLOR=“LemonChiffon”]…[/COLOR]

[COLOR=“White”]…[/COLOR]

Δισκος του μηνα στο Hammer και συνεντευξη στο Horror με τον Disanto, o οποιος εκανε ενα δακρυ να κυλησει οταν ειπε οτι για το κομματι Forests of LEgend επηρεαστηκαν απο English Dogs και συγκεκριμενα απο το δισκο Where Legand Began

Παιζει να είμαι ο μόνος που με “χαλάει” η φωνή ε…?