Τι ακούτε τώρα Vol. 666

Και ήταν και τρομεροί στο προ διημέρου λάιβ που έδωσαν στο Temple με Aherusia,
έρχομαι να προσθέσω εγώ,αν κ οφφ τοπικ

1 Like
11 Likes

Σαν σημερα το 1984. Γιατι αυτη η μπαντα να σβησει τοσο αποτομα;

Ισως ομως να ειναι καλυτερα που εσβησε τοσο αποτομα.

14 Likes

Δεν εσβησε ποτε ειναι παντα στην καρδια μας

15 Likes

5 Likes

Heavy metal αθάνατο, όλα στο κόκκινο.

7 Likes

Venom dark night of the soul

2 Likes

δεν μπορω να το πιστεψω οτι εχουν περασει 20 χρονια απο αυτο, και αρκετα live κονσερβα που ειδαμε στο Gagarin :stuck_out_tongue:

2 Likes
2 Likes

Sporty Spice :stuck_out_tongue:
καμια σχεση ομως. :slight_smile:

1987 σαν σημερα

Not my cup of tea, δυσκολευτηκα να το ακουσω, αλλα ρισπεκτ επειδη ηταν πρωτοπορος.

12 Likes

Ελπίζω να ένιωσες το έπος του Enter the eternal fire :wink:

5 Likes

Alone again- dokken

2 Likes

Μια συμπάθεια στην ντίσκο την έχω, είναι πολύ fun μουσική αλλά σίγουρα προϋποθέτει ένα συγκεκριμένο mindset. Δεν μπορώ να φανταστώ πως γίνεται κάποιος να βάζει έναν δίσκο να παίξει χαλαρά με τον απογευματινό του καφέ ή όταν ξυπνάει ή όταν χαλαρώνει μετά την δουλειά. Δεν θα έλεγα πως την έχω ψάξει ιδιαίτερα, ούτε με καίει πολύ κιόλας αλλά είναι εν γένει ένα ευχάριστο άκουσμα.

Για να μην μακρυγορώ όμως, αυτό εδώ το ξανάκουσα χθες, κάπου έξω. Εκτός του ότι είναι κομματάρα με φοβερή ενορχήστρωση, έχει ένα από τα πιο γαμάτα και κολλητικά ρεφρέν που έχει γράψει άνθρωπος. Αλλάζεις ρυθμό στο περπάτημα και μόνο στην σκέψη.

5 Likes
9 Likes

Έκλεισα για Maiden γαμω τον άξονα της Γης, δύο μήνες υπομονή μόνο και έστω και λίγο να είναι το live τους σαν αυτό του '18 θα ζήσουμε μαγικές στιγμές. On topic

7 Likes

Αρένα ή κερκίδα; Πόσο είχε το εισιτήριο εκεί που έκλεισες;

:roll_eyes:

2 Likes

Λέω να ξεπαρθενιαστω φέτος κι εγώ, δε θα το απολαύσω φουλ, αλλά σκέφτομαι ότι είναι κρίμα να μην τους έχω δει ποτέ

1 Like

I’m still sitting right here with the same fucked up people

2 Likes