Μικρο σπιτι στο λιβαδι vs Καρουζελ

εγω αλλη γουσταρα, αυτη που επαιζε στη σειρα με τον Λασαρντ και το κοπροσκυλο, στην ετ2 ηετ1 πρεπει αν το εδειχνε

καρουζελ ρε! τα σπαγε ολα! εκανα κοπανα απο τα αγγλικα για να το βλεπω!:stuck_out_tongue:
περιμενα εκεινη τη στιγνη που ο σιριλο θα φυστικωσει την μαροα χοακινα!:lol:
οπως ο David την Dona στο beverly Hills! :lol:

γενικα ηταν πολυ μπροστα το σιριαλ!
ενας φτωχος μαυρος αγαπουσε μια πλουσια λευκη!
ενας εβραιος τα ειχε με μια καθολικη
ο χοντρος ηταν ο κακος μαθητης ο αληταμπουρας αλλα το καλυτερο παιδι!(γνωστος ο γουβαρλακι η χαιμε παλιγιο)
ενας ειχε ενα σκυλο που καποτε βρηκε την μαρια χοακινα!
ΜΙα τρελη γιαγια νομιζε οτι ο Παμπλο ηταν ο εγγονος της! ο οποιος εκανε αλητιες με τον Χαιμε!
η δασκαλα ηταν ομορφη κ καλοκαρδη!
αγαπουσαν ολοι τον επιστατη
η διευθηντρια ηταν κακια κ ασχημη!
τελικα ο Σιριλο κερδισε το Λαχειο κ μετα πηρε ενα αμαξι κ κερδισε σε αγωνα δρομου το αλο πλουσιοπαιδο (δεν θυμαμε ονομα γαμωτο)
ενα κοριτσακι εφτιαχνε φορεματα για κουκλες για να τα πουλησει επειδη ειχαν οικονομικα προβληματα στην οικογενια!

ΚΑΙΓΟΜΑΙ ΛΕΜΕ!

οντως γαματη ειναι:D ποια να ειναι η καταλαηξη της πλεον?παω να ψαξω μπας και βρω τπτ

Που τα θυμηθηκατε ρε. Και τα δυο γαμουσαν παντως αλλα εχω θα ελεγα πως εχω μια κλιση προς λιβαδι μερια, λογο σκηνικου και των κοριτσιων βεβαια :roll:

Σημερα μονο μαλακιες βγαζουνε γαμωτο… [-X

Ηighlights αυτα τα 2 κανονικα!Ο επιστατης μου εχει μεινει περισσοτερο απ’ολους!:roll:

Kαρουζελ εννοειται!Το Μικρο σπιτι στο λιβαδι ηταν ξενερωτο!

:o :o :hippy: :hippy:

πο πο καρουζελ… τι θυμηθηκατε τωρα… πρεπει να μουν νηπιαγωγειο ή πρωτη δημοτικου οταν το εβλεπα, ηταν η πρωτη τηλεοπτικη σειρα που παρακολουθησα…:respect:

καλα η μαρια χοακινα

=P~ =P~ =P~
:naughty: :naughty:
=P~ =P~ =P~

στριπτιτζού έγινε?

Και ασχημη.

Δεν έγινε… γεννήθηκε

Ε μικρουλα νταξει, λες ηταν ενα συμπαθητικο μικρο κοριτσακι. Παει στο διαλο.

δεν έβλεπα Καρουζέλ, αλλά έχει φάτσα κακομαθημένου το κοριτσάκι που είδα στην παραπάνω φώτο…

οποιος θυμηθει πως ελεγαν το αλλο πλουσιοπαιδο τον εχω κανει αγαλμα…αχχχχχχχχ δεν θυμαμαι ρε γαμωτο…

κολημα!#-o

Haime re nouniaaaa!!! Giati itan brutal kai taytoxrona agathoulis, kati san prwtos ksaderfos tou Ovelix! :smiley:

νταξ,κανένα απ’τα δυο,αλλά στο μικρό σπίτι στο λιβάδι ήταν πιο blues/rock φάση,οπότε δαύτο

Χόρχε Ντελ Σάλτο!

Καρουζέλ φορ δε γουίν. Το μικρό σπίτι στο λιβάδι το μόνο που μπορεί να κάνει είναι να καεί καλά. Ασε που το καρουζέλ μας το είχε προτείνει η δασκάλα στην 2α δημοτικού! :stuck_out_tongue:

εισαι θεοζζζζζζ…αρχιζω να γλυφω το ομοιωμα σου(ρε οχι με ει…με υ…)