Warlord @ Principal Club, Thessaloniki - 24/4/2013 & Gagarin 205, Athens - 27/4/2013

εγώ συμφωνώ με αυτόν που είπε ότι αν τους γνωρίσεις δεν θα θες να πας στις συναυλίες τους. έχω κάνει αρκετές face to face συνεντεύξεις, έχω γνωρίσει αρκετούς και οι περισσότεροι είναι απλά απογοητευτικοί, με χειρότερο όλων τον Schaffer.

τι εκανε ο schaffer?
κουβεντα να γινεται χαχα :stuck_out_tongue:

ψηνω να ερθω αν δεν εχει τιποτα αλλο τοτε και ειναι σε προσιτη τιμη γιατι απο οτι καταλαβαινω θα ειναι η καλτ συναυλια της χρονιας… θα εχει φαση… οταν ειδα αυτο που ειχε ποσταριστει παλιοτερα απο τσαμη (hellas hellas ti tha geinei file mou me mas) γονατησα απο τα γελια… πιο γραφικο πεθαινεις…

πιο ρατσιστής απλά δεν υπάρχει. άσε που νομίζει ότι είναι θεός.

Ρατσιστής [B][SIZE=“3”][U]ΔΕΝ[/U][/SIZE][/B] είναι. Ίσα ίσα που είναι το αντίθετο. Έχει διώξει τον John Greely επειδή ο τελευταίος ήταν ρατσιστής (είναι γνωστή η ιστορία με την επίσκεψη στο Άουσβιτς όταν περιοδεύανε στη Γερμανία για το Stormrider το 1992).

Όσο για το θεός, ο Schaffer έχει ήδη κατατάξει τον εαυτό του ακόμα πιο πάνω. χεχεχε

Στο θέμα μας…

Είναι μεγάλο το κενό ανάμεσα στις ημερομηνίες. Μυρίζομαι sold out και προσθήκε επιπλέον ημερομηνιών σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη. Υπάρχει και η επαρχία, μη το ξεχνάμε.

Όσο για τη τιμή νομίζω ότι αρκετοί πιο πάνω με έχουν καλύψει. Ένα 25άρι το πολύ είναι το πιο λογικό.

Πιστεύω να έχει και support Ελληνικό συγκρότημα αλλά είναι νωρίς ακόμα.

sold out το principal και το gagarin; νομίζω ούτε μία στο εκατομμύριο.

Δεν το λες σοβαρά αυτό ε? Εδώ κοιτάμε να μην παίζουμε μπάλα στο γκαγκαριν…#-o

άμα γίνει sold out σε μια από τις δύο συναυλίες θα έρθω με μπλούζα μοτλευ κρου και αιλάινερ.

Sold out στην Θεσσαλονίκη! Πετυχημένο το ανεκδοτάκι! :lol: :lol: :lol: :lol:

το “sold out στη θεσσαλονίκη” είναι το ανέκδοτο ή το “sold out στους warlord στο principal” ;

Νομίζω ότι αξίζει να τσοντάρουν όλοι οι συμφορουμίτες για ένα τέτοιο θέαμα :stuck_out_tongue:

Και τα 2! 8)

Η συναυλία δεν είναι στο Principal, αλλά στο ΜΥΛΟΣ club.

Πόση χωρητικότητα έχει το Μύλος κλαμπ και πόσο το Γκαγκάριν;

Για να ξέρω αν θα πρέπει να γελάσω και εγώ :stuck_out_tongue:

το γκαγκάριν θέλει 1500 για να τιγκάρει. μπορείς να ξεκινήσεις :smiley:

μαλλον 1200 γιατί το 1500 φαίνεται επικίνδυνο γιά αυτό το χώρο

accept δεν είχε 1500αρα?

Fuzz ειχε γινει το Accept που χωραει τοσους νομιζω.

φλεβάρη του 2011 είχανε παίξει gagarin

Ας ελπιζουμε να φωτεισουν οι Θεοι, τους του Gagarin και να κανουν (επιτελους!) καποια αναβαθμιση στον ηχητικο τους εξοπλισμο, κριμα ειναι να μας κρεμασουν τα ηχοσυστηματα τους σε μια τοσο σπουδαια συμπαντιακη συναυλια.