WASP Live In Greece 26\27 Οκτωβρη

αντε θα τα πουμε αυριο εκει…

[SIZE=“6”]W.A.S.P.[/SIZE]

:metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal:

Καλημέρες,
τσεκάρετε το χθεσινο setlist εδώ
http://www.metal-temple.com/news.asp?id=10429

ΜΕΤΑΛ

Εγώ θα πάω κατά τοις 3 για καμιά υπογραφή - φωτογραφίες

και μετά λογικά κατά τοις 8 … 8) 8) 8) 8) 8)

σας εχω χαλασει ολους μ φαινεται…:lol: :lol: :stuck_out_tongue:
αυτη τη φορα δν θα παω απο νωρις γιατι εχω μαθημα σε λιγα λεπτα…#-o

Λοιπον, εγω κατα τις 19:00 θα ειμαι εκει μαλλον… Πολλοι με ξερετε, οχι και ολοι οπως ο Angmar βεβαια:p, αλλα θα βρεθουμε…

Ωραια γιατι και εγω την ιδια ωρα περιπου θα ερθω και εχει κανονιστει και το μιτινγκ απ’εξω…On Your Knees baby…!!!..Cu there…!!!

μάλλον κατά τις 8 κείθε

Χθες ημουν εκεί…Να σας πω αλήθεια μου αρεσαν παααααααααααααρα πολύ…Θέλω να πω ενα τεράστιο ευχαριστώ σε όσους με ανέχτηκαν γιατί χθες ημούν…Γ@μησε τα…\m/ :rockon:

άντε να δούμε…

19:30 ανοιγουν τυπικα…

Ελλας ειναι εδω, θα δειξει… :roll:

Δεν ξέρω για Αθήνα πάντως Θεσ/νικη 8:30 πήγα και μπήκα μέσα 9 και κάτι…

Πολύ βρώμα χθες πάντως… και φωνητικά και πλήκτρα ίσως και κιθάρες, πολλά σημεία playback και ξενέρωσα λίγο. Πάντως το crimson idol ήταν φανταστικό και το βίντεο το απογείωνε. Και ο ήχος υπερβολικά δυνατός. Αυτοί που ήταν μπροστά πρέπει να κουφάθηκαν

Report σύντομα

Ισχυει οτι παιχτηκε το U, απο το Kill Fuck Die?:-s

Καλα να περασετε οσοι πατε, δεν θα παω για πολλους λογους (λεφτα συναυλιες το Νοεμβρη και επειδη τους εχω δει ηδη 3 φορες). Καραγξιοζιλικι αυτο με τα κινητα κωλοζωα!!! Το Hate To Love ειναι κομματαρα (οπως προανεφερθηκε). Angmar: το Mean Man δυστυχως δεν θα το ακουσουμε ποτε.:frowning:

Δλδ εγώ που θέλω ν’ ακούσω τραγούδια όπως τα On your knees,Running Wild in the Streets και Charisma είμαι τελέιως άκυρη ε???Γμτ δε θα τ ακούσουμε ποτέ αυτά…(δλδ το charisma…):frowning:
To mean man είναι έπος…
Και το hate to love me είναι καλό αλλά το let it roar(you feel the rush you know you re gonna let it roar YEAHHHHHHHHHHH)και το Charisma μου χουν κολλήσει πολύ άσχημα απ΄ το εν λόγω album…

Μπα μια χαρά είμαι…Δεύτερη σειρά ήμουν αλλα τα αυτιά μου ειναι μιά χαρα…:smiley: και γ@μώ τα live…Περιμένω να ακούσω εμπειρίες απο Αθήνα…

Συμφωνώ απόλυτα.Ακόμα και τώρα ψιλοβουίζω!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑααααααμανννννννννννννννννν τι ήταν αυτό???Δεν ξέρω τι γνώμη έχουν οι υπόλοιποι που πήγαν αλλά εκεί που ήμουν εγώ είχε μια χαρά ήχο…Επίσης δεν κατάλαβα σε τι βαθμό είχε προηχογραφημένα μέρη γιατί ήμουν σε παραλήρημα…Εντάξει χρόνια ολόκληρα περίμενα αυτό το live…Απίστευτη συναισθηματική φόρτιση,τρομερές κορυφώσεις, τρελαμένο κοινό…
Κατά τη γνώμη μου οι W.A.S.P. απέδωσαν πολύ καλά τα τραγούδια και το feeling και ο Blackie συνεχίζει να έχει την αίγλη του…
Ο λαιμός μου έχει κλείσει, ο αυχένας μου έχει κλειδώσει,τα πόδια και η μέση μου με πεθαίνουν και το μόνο που σκέφτομαι είναι πόσο θα ήθελα να μην τελείωνε το live…

Ξεπλήρωσαν το περσινό κουτσουρεμένο live και με το παραπάνω … 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8O 8O

τα σπασανε ρεεεεεεε δεν υπαρχουν λογια… απιστευτο live