Whitesnake new DVD

Αδερφέ η TAWNY KITAEN είναι μια καργιολία που του έφαγε όλα τα φράγκα… Και σιγά την πατσαβούρα. Υπάρχουν πολύ πιο ωραίες γκόμενες

Διαθέτουμε και μουσικά κριτήρια βλέπω…
Μη μου πεις ότι γουστάρεις και τον Kevin Sorbo (Ηρακλής, βάλε STAR σου λέω) επειδή στη σειρά την π****σε επειδή ήταν γυναίκα του?

Αλλά αφού πρέπει όλοι να πουν κάτι…

Δεκτό ότι η Kitaen ήταν καρ… και ενδεχομένως του έφαγε τα λεφτά.
Για την φθίνουσα πορεία όμως τον Whitesnake δεν ευθύνεται κανένας άλλος παρά μόνο ο Coverdale. Η σύνθεση των Whitesnake έχει αλλάξει άπειρες φορές .Ενώ είχε κιθαρίστες όπως Sykes, Vandenberg, Vivian Campbell ( έστω και για τα video clip) μου κουβάλησε τον Vai που δεν ταίριαζε στο κλίμα.

Φίλε μου όντως έχω μουσικά κριτήρια, μπορεί χαμηλότερα από τα δικά σου πάντως έχω.Έτυχε να 'δω και 'γω Whitesnake στην Θεσσαλονίκη. Απλά δεν έχω απαιτήσεις από έναν άνθρωπο 55 ετών, δεν περιμένω η φωνή του να είναι ίδια , ούτε να έχει το ίδιο πάθος που είχε όταν ήταν 30.Ας μου έφερναν τους Whitesnake to 1987 να μιλούσαμε για την φωνή του. Τώρα τι να πούμε?
Μπορεί κατά την άποψη σου να ήταν τραγικός για μένα μετράει όμως ότι έστω κα το 2003 , έστω και τραγικός-όπως λες-είδα Whitesnake.

Και όχι δεν μ’αρέσει ο Ηρακλής… Προτιμώ τον Ιόλαο

witchfinder συμφωνώ απόλυτα μαζί σου (σοβαρά), χώστα σε όλους τους γραφικούς, που θα συγκρίνουν τον αχώνευτο τον Gillan με τον Θεό…
Σε μια τελική ο Coverdale ποτέ δεν ήταν σπουδαίος Live. Δείτε το California Jam και θα καταλάβετε… Απαξιούμε ρεεεεεεεεε. Για πάρτη μας και μόνο…
Όποιος δεν έχει το Into the light χάνει… Εκεί να δείτε “πτώση”…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Από τους κιθαρίστες που αναφέρεις μόνο ο campell δεν έγραψε σε δίσκο με τους Whitesnake.
Το ότι, όπως αναφέρεις, δεν έχεις απαιτήσεις από ένα άνθρωπο 55 ετών, πες το όταν θα έρθουν οι Rolling Stones. Αυτοί έχουν περάσει τα 55. Και τελικά αν οι απαιτήσεις σου πάνε ανάλογα με την ηλικία του τραγουδιστή δεν σημαίνει ότι όσοι κάνουν κριτική ανεξαρτήτως ηλικίας και χωρίς παρωπίδες είναι για σένα φαιδροί. Φαντάσου πως φαίνονται σε μένα κάποιοι οι οποίοι βλέπουν με παρωπίδες και νομίζουν ότι είδαν στην Ελλάδα Whitesnake (όπως εσύ αναφέρεις). Ποιούς Whitesnake? Αυτούς που κατηγορείς ότι

Η σύνθεση των Whitesnake έχει αλλάξει άπειρες φορές
και
Για την φθίνουσα πορεία όμως τον Whitesnake δεν ευθύνεται κανένας άλλος παρά μόνο ο Coverdale
Ναι, αυτούς τους είδες. Σίγουρα.

Parepiptontws emena mou arese sto Cal Jam…

Parepiptontws emena mou arese sto Cal Jam…[/quote]

Τραγούδαγε και o γίγαντας ο Hughes

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Parepiptontws emena mou arese sto Cal Jam…[/quote]

Τραγούδαγε και o γίγαντας ο Hughes

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]To perimena oti tha to sxoliazes kai pws na min tin sxoliaseis tin fwnara tou Hughes!! Oxi amigws ta fwnhtika tou Coverdale itan poly kala kata tin gnwmh mou. 8)

Πολύ καλά όντως αλλά Live ποτέ δεν ήταν super… Αντιθέτως με τον Hughes, αντε και τον Gillan στο Made in Japan

Estw kai arga paradexthkes tin axia kai tou Gillan! Ligo-poly etsi einai. Ti sou leei tou kainourgio avatari mou? Twra pou petyxa kai tin analysh… :twisted:

pst. egw ena kserw - to phra goustara. polla live kai pao mikroterous se hlikia kallitexnes einai ksanagrammena - big funking deal. opoiou den tou aresei o3os koinws 3idaki…

egw kserw oti kai tis 4 fores pou eida snake goustara. mousikoi pou solarous sto saloni tous, kai pou tous blepoun filoi kai ksaderfia as krathsoun gnwmes gia ton eauto tous. kai oi VR - htan gia ta mpaza mousika sto RW - o slash den epiase miso solo … swsta… so ? ton mikrainei san overall kallitexnh ?!

Pisteyw oti kathe kallitexnikh ekfrash enos mousikou prosthtei h’ afairei kati apo tin kallitexnikh tou axia. Twra estw kai ligo,pisteyw oti ton erixe ton Slash h emfanish tou sto Rockwave. Ennoeite oti memonomena gegonota den sxhmatizoun mia plhrh eikona alla to kathe ti paizei rolo,etsi den einai?

xaxaaxaxaxa
Καλόοοοοοο

ego tha po kati to opoio einai aplo…o typos opos kai na exei fafoutis,ksedontiareis,geros,malakas,afonos, alla kai oi synergates tou, exoun vgalei gamo ta fragka KI ESEIS MALAKES DOULEVETE GIA NA AGORAZETE TO DVD TOUS! aftoi kanoun akrives diakopes,odigoun akriva aftokinita,menoun se oraia spitia ki eseis den exete lefta na vgeite apo to spiti sas to savato to vrady! synexiste na tous krinete apo xamila! gidia! :smiley: :smiley: :smiley:

Eyxaristoume gia tin anypswsh ithikou… 8-[ :? :lol:

Τι να κλάσει ο γέρος μπροστά στην πάρτη μας Χριστινάκι… Δεν πα να πεθάνει ο άφωνος…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ωραία τεκμηρίωση!!!
Ποιο ειναι το όριο που θα πρέπει να φτάσει ο τραπεζικός μου λογαριασμός για να κρίνω κάποιο μουσικό, ή το σωστό από το λάθος?
Αν σου ζητήσουμε λεφτά μη μας δώσεις…
Καλή διασκέδαση απόψε (μιας και είναι Σαββατο) σε όσους βγούνε. Οι άλλοι θα δούμε dvd Whitesnake.

Ο Τέλης θα δεί DVD Europe…

[size=1]…και εγώ κλασσικά G3[/size]

Ο Τέλης θα δεί DVD Europe…

[size=1]…και εγώ κλασσικά G3[/size][/quote]

Ναι, ο Τελης θα δει Europe για 82.548η φορά…χαχαχαχα.
Μπα…θα βγήκε έξω…Γίδι είναι να κάτσει μέσα? :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :lol: :lol: :lol:

καλό το G3? Αυτό στην Ιαπωνία δεν λές? Το έχω πάρει εδώ και 2-3 μέρες αλλά δεν έχω προλάβει να το δω. Μου ήρθε από Αμερική κα το Carnival Of Sins των Motley Crue (κόλαση!!!), μου έφερε και ένας φίλος 2 TOTO dvd από παλαιότερες περιοδείες (πρέπει να τους δώ live και σύντομα…δεν παέι άλλο…),1 Cinderella live και καταλαβαίνεις… Πολύ πράμα…
Περιμένω και το Racer-X “Snowball Of Doom”, εκεί να δεις τι θα γίνεται…