Whitesnake vs. Def Leppard

Μπορει να ειναι κλισε η χρησιμοποιηση αυτης της λεξης, αλλα αυτη η αξια και τα παραγωγα της ειναι το πιο αξιο πραγμα για να γινει ενα τραγουδι.

Επισης. Τα φιδια ειναι πιο πολυ για ερωτοκαμμενη φαση ενω οι Λεπς για οταν σε χτυπαει στο κουτελο και εισαι στο ροζ συννεφακι. :smiley:

Κομμάτια όπως slide it in,come an’ get it,spit it out έχουν μια κοινή λεξούλα και δεν είναι love.
Πού χάθηκες εσύ φονικό κουνούπι?

Σύντροφε…κανένα πρόβλημα με τη λέξη. Αντίθετα μάλιστα. Απλά πάντα κατά τη δική μου άποψη, οι Def Leppard είναι στα δικά μου μάτια ανώτεροι σαν μπάντα. Εννοώ πως δεν έχω ακούσει από Whitesnake ένα άλμπουμ σαν το Pyromania ή το High n Dry.
Επίσης λυπήθηκα πολύ που στο πρόσφατο λάιβ ο Coverdale έδειξε πως δεν την παλεύει με τη φωνή του. Ελπίζω απλά να ήταν μία κακή βραδιά, γιατί πρόκειται για φωνάρα.

Κοιτα το cd των Whitesnake το 1987 θα σε πεισει α κ μια καλη ακομα προταση ειναι το live που εχουν ‘‘Live in the Heart of the city’’ το 1980!!θα σε πεισουν πιστευω! κ θα ακουσεις πολυ καλα κομματια κ εξαιρετικες ερμηνειες!!:wink:

Για το “1987” θα συμφωνήσω. Πολύ καλό άλμπουμ

[SIZE=“3”][/SIZE]WHITESNAKE>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>def leppard…!!!Ανωτεροι οι η παρεα του κυριου Coverdale φυσικα.Υπερτερει σε ολα…

Ας πουλήσουν τα εκατομμύρια αντιτυπα οπως οι Leps και μετα μου λέτε…

κ αν κρινουμε κ απο το live που εκαναν στο καραισκακη!!!ειναι μακραν ανωτεροι οι leppard!!!

Δεν εισαι θεση να κρινεις ενα συγκροτημα απο ενα live…και καταρχας στο συγκεκριμενο live σκισαν οι Whitesnake

Ναι? Πως?

μαλλον μονο σε εσενα αρεσαν…γιατι οι περισσοτεροι ηταν απογοητευμενοι απο αυτο το live τους κ εγω που ημουν προσωπικα δεν μου αρεσαν κ τοσο!!!μπορουσαν να τα ειχαν παει καλυτερα!!!

Δεν θα το έλεγα… ακόμα και οι οπαδοί τους απογοητεύτηκαν από τους Σνέικς. Αλλα όπως είπα και γω και άλλοι παραπάνω, είναι άδικο να του κρίνεις από ένα λάιβ. Πάντως ψήφισα Λεπς δαγκωτό!

ε,καλά,δεν κρίνονται από αυτό γενικότερα οι μπάντες,λορδ χαβ μέρσι

lovehunter,ready an’ willing,come an get it,slide it in,1987

Αριστουργήματα.

whitesnake λογω coverdale8)

:roll::roll::roll::roll:

εε μερικα αποτελουν εξαιρεση:-s δεν παυουν να ειναι μονοτονα ομως:p

dagwto…whitesnake(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)