Album Exchange

Κρίμα, είδα ότι ζητάς έμπιστους και ήμουν έτοιμος να αυτοπροταθώ πριν αυτοδιαψευσθείς!

2 Likes

Παίξε Παντελή και παίζω και γω

Ρακούναρε, εγώ έκανα πλάκα ακόμα και στον εαυτό μου, δεν πρόκειται να παίξω…!

3 Likes

βαλε, μπηκε κι αλλος ενας

3 Likes

image

tab #27, deadline 30 σεπτεμβριου

μολις βαλει ο eviL θα το περασω.

@Clairvoyant οταν εισαι ετοιμος, γραψε οτι εχεις να πεις στα σχολια εδω και θα τα μεταφερω

3 Likes

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ @Sevek

_

2 Likes

Καλά τι ban έφαγε ρε σεις (!)

Το link βγάζει στην εικόνα με τα ματσαρίσματα btw

Sorry το περασα!

διορθωθηκε το λινκ,
την προηγουμενη φορα ειχε φαει μονο mute παντως και φανταζομαι οτι ειναι κατι που εγινε αυτοματα απο το φορουμ λογω των πολλων flags

Πω είμαι άσχετος από soundtrack και instrumental δίσκους!

@pantelis79 @pantelis79 @pantelis79

Συγχαρητήρια!!!

7 Likes

???

it is a complete sentence

Χίλες μέρες που χρωστάω, λογικά :face_with_peeking_eye:.

2 Likes

αυτο το thread μπορεί να εχει ως subtitle @JTN roasting rocking user…

1 Like

Αυτό είναι το πρώτο που χρωστάω @JTN;

Χρονια πολλα Παντελη, να τα χιλιασεις!

Oh wait…

Καπου εδω να αναφερθει οτι ο Παντελης με ειχε επισκεφτει στη Νεα Υορκη τον Σεπτεμβριο του 2011, οπου ειχε παει και σε καποια αλλα μερη για κατι φεστιβαλ Pearl Jam και λοιπες συναυλιες (Chicago, Wisconsin & Connecticut καποια εξ αυτων), και ειχε τραβηξει βιντεο (με βιντεοκαμερα τοτε ε, δεν ειχαμε ψαγμενα κινητα τηλεφωνα με γαματες καμερες) απο ολες τις μερες του στο ταξιδι. Ειχε υποσχεθει οτι θα κανει το μονταζ και θα μου στειλει το βιντεο μετα απο κανα 2-3 μηνες… Πανε 12 χρονια, οπως ευκολα μπορει καποιος να υπολογισει. Το βιντεο δεν ετοιμαστηκε ποτε, και λογικα δε θα γινει και ποτε.

10 Likes

νταξ’ μωρέ κι εσύ, είναι λίγο αναβλητικός . Αμέσως κακίες :rofl:

1 Like

ναι και greyhaven το δευτερο

1 Like

Ρε αλητη, ειναι καπου 11 ωρες τα βιντεο απο Αμερικη, το μονταζ θα μου επαιρνε μηνες :smile:

Αφου ετσι κι αλλιως το καλυτερο κομματι με το μπεργκερ στο White Castle με το γκοφρε μπεϊκον στο εχω στειλει, τι αλλο θες πχια.

2 Likes

Η ουσια ειναι οτι εχει παρει 12 χρονια, αρα ουτε μια ωρα τον χρονο δεν μπορεις :sunglasses:

1 Like