Μetallica

Καινοτομο flame.

1 Like

Ένα τρόλλ και ένας SJW δεν αρκούν :stuck_out_tongue:

1 Like

Το πτι μετα απο τοσα μπινελικια ακομα δεν σε εχουν πεταξει εξω κατι δειχνει για το παρεακι σας. Εγω παντως θα σε βρω, μην το ξεχνας αυτο.

excellent live performance and Kirk’s shoes are tamam with Lars’s drum kit

9 Likes

Τι πεταγεται αυτος τωρα, εχουμε μια κουβεντα εδω

4 Likes

Όσο μισογυνισμός ήταν που έβαλε το στρινγκ στον πάγκο του Ολυμπιακού ο Γιαννακόπουλος, άλλο τόσο ήταν και το σχόλιο του matia.

H ηλιθιότητα του πολίτικαλ κοκορέτς να ανακαλύπτουμε μισογυνισμό και σεξισμό εκεί που δεν υπάρχει.

Ωστόσο, το δικό μου σχόλιο “οι μανες φταινε” ΔΕΝ ηταν όσο αθώο ήταν του matia.

Ρε γελάνε οι πέτρες :slight_smile:

Είμαι 1,87 , 80 κιλα, άθεος, gay και βάζελος (πρώην :P) , καλά θα περάσουμε αγόρι μου

1 Like

το επαθες αφου ακουσες το Load , ε ?
Λογικο.

7 Likes

Αχαχα όχι, το Reload :stuck_out_tongue:

@Saolin7 Για πες μου ρε παιδάκι μου, πόσο θυμό έχεις μέσα σου και για ποιό λόγο? Ποιος σου είπε ότι μπορείς να μπαίνεις σε οποιοδήποτε φόρουμ και να κάνεις bullying? Θές να σε μαζέψουν? Σοβαρά σου μιλάω και άσε τα δεν ξεχνάω, να μη ξεχνάς ΠΡΩΤΑ ΑΠ ΟΛΑ ότι μιλάς σε ανθρώπους και όχι σε botakia. Αν μας έβλεπες έξω μια παρέα να μιλάμε για τα ίδια πράγματα που τόσο διαφωνείς έτσι θα συμπεριφερόσουν? Απαντάω εγώ, όχι. Γιατί το κάνεις εδώ? Άρα εσύ δεν είσαι αυτός που κάνεις “μαγκιές online”? Χρησιμοποίησε λίγο το μυαλό σου και ζήτα ένα συγγνώμη πρώτα, ανθρώπινα.

3 Likes

Παναθηναικός παρακαλώ.Όχι βάζελος. Μην κανονίσουμε και μαζί ραντεβού για ξύλο!

4 Likes

Ένας ένας ρε έχουμε και δουλειές :wink:

2 Likes

Ξύλο στο μεγάλο διάλειμμα να τελειώνουν τα αστεία.

10 Likes

Μεταλλάδες φορουμίστες του rocking στο κλουβί. Όχι σνιαφ-σνιαφ και μαλακίες. Να δούμε και ποιος την έχει μεγαλύτερη στην τελική. Πάρτε ιδέες από τον Εισβολέα μαλάκες.

Στα παπαρια μου τι εισαι, σημασια εχει τι θα εισαι μετα . Θα σε βρω

Τι θα είναι μετά; έτσι από περιέργεια ρωτάω

1 Like

Γαυρος μεηντενας

:joy:

ελπίζω να αντιλαμβανόμαστε όλοι ότι 1 ωφέλιμο / χρήσιμο ποστ σε 60 ( ολογράφως ΕΞΗΝΤΑ ) είναι προβληματικό , έτσι ;;;

1 Like

4 Likes