Μetallica

Δλδ αμα ξαναρθουν, θα τη σαμποταρεις τη συναυλια?

Απολαυσε το αφου μπορεις και πηγαίνεις στα λαιβ τους. Ζησ’ το και για μας απο την επαρχεία.:cry:

Οχι δεν ειπα αυτο.Απλα ειπα πως δεν “παρακαλαω” να ξαναρθουν

να σου στείλω καμία φώτο από αθήνα να έχεις, έχω καμία κατοσταριά…(μαζί με πένα:D )

Α και γω εχω πενα!!!Επετιακη μαστερ οφ πυππετς που πεταγε ο Μοχιτο(:stuck_out_tongue: )

Σημερα ειδα ονειρο με Hetfield. Λοιπον εχει ως εξης: (μην κοροιδεψετε, στα ονειρα βλεπεις ο,τι μαλακια σου κατεβει). Ο Hetfield ηταν μελος μιας συμμοριας (στην οποια ηταν ολοι οι μεταλλικα και 2 ακομα αλβανοι), οι οποιοι εδειραν απιστευτα τρελα κατι φιλους μου μπροστα μου. (ολα αυτα μεσα στα βριλησσια, ηξερα τις περιοχες δλδ). Και μαζευομαστε 100 ατομα ξερω γω για να παμε να τους δειρουμε. Εγω ομως μενω πισω και εκει που βλεπω μια παρεα, επειδη εχω μυωπια παω κοντα τους, και ηταν η αντιπαλη συμμορια! Με βουτανε λοιπον και λενε στον Hetfield να με πανε στο σταθμο δουκισσης πλακεντιας. Μεχρι να φτασουμε εκει πηρε μιση ωρα ενω κανονικα ειναι 20 λεπτα με τα ποδια. Πηγαμε ομως και καλα με μηχανη. Οποιος μαντεψει τι ηταν η μηχανη του δινω ενα κουραμπιε.

ναι, η μηχανη ηταν η esp του hetfield :stuck_out_tongue: και μαλιστα του ελεγα δεν το πιστευα οτι θα καβαλαγα ποτε τη μηχανη του hetfield κλπ, και μετα του λεγα να παμε για μπυρες! χαχαχααχαχα
Το ορκιζομαι οτι το ονειρο ηταν χωρις αλλαγες ακριβως αυτο :stuck_out_tongue:

Εισαι αρρωστος ε

Δεν ειναι αρρωστος.
Ειναι john_vla wannabe!

Πατε καλα ρε? Αληθεια λεω!

Kι εμεις το ιδιο :lol: :lol:

Οταν ξυπνησες ηταν βρεγμενο το κρεβατι σου ?δεν κανω πλακα

Aν θες πάμε για μπύρες μαζί!!:stuck_out_tongue: :lol:Αυτό θα είναι πραγματικότητα!

Αυτά τα βλέπει στον ύπνο του επειδή η μάνα του δεν τον αφήνει να ακούει metallica και του απαγορεύει να πίνει μπύρες.Ο καημενούλης!:lol: :lol:

Παντως ειμαι οντως πολυ κωλοφαρδος που ειδα αυτο το ονειρο! Οπως οταν βλεπεις οτι κανεις σεξ ξυπνας και ειναι σαν να ησουν με γκομενα ολο το βραδυ, ετσι κι εγω ενιωθα σαν να γνωρισα τους μεταλλικα!

Οποιος πει μαλακια για σεξ με του μεταλλικα να ερθει να μυρισει τις καλτσες μου

Που να δεις όνειρο οτι μυρίζεις τις κάλτσες των Μετάλλικα δηλαδή… Θα ναι σα να μύρισες τις πραγματικές.

Vedder, τι σου ρίχνουνε στο φαι παιδί μου?

Συμφωνω απολυτα! :yes:

Μη μου πεις εισαι ψυχολογος… :lol: :stuck_out_tongue:

ΟΟΟΟΟΟ τέλεια. 1000 thanks!!! Τέτοια λέγε, τέτοια λέγε:)

Ρε παιδια ξερει κανενας που παιζει τωρα ο Newsted και γενικοτερα τι κανει?
Επισης μηπως ξερει κανενας αν ο Ron McGovney εχει ασχοληθει ποτε του με τη μουσικη μετα τους Metallica? :-k

o newsted έφτιαξε τους echobrain (ήταν κ ένας από τους λόγους που τσακώθηκε με τον hetfield), αυτό μάλλον θα το ξέρεις…
Παίζει επίσης στα singles των Rock Star Supernova (από game show!!!) και νομίζω σε ένα ή δύο cd των Voivod (αρκετά πρόσφατα…μέχρι πέρυσι νομίζω)

Ναι αλλα εφυγε πλεον απο τους Echobrain. Ηταν κανονικο μελος των Voivod και για ενα διαστημα μπασιστας του Ozzy…

Για τον McGovney δεν εχω ιδεα, νομιζω δεν ασχοληθηκε αλλο με τη μουσικη…