Goin Through

Τον De Maio ποιος πρεπει να τον καθαρισει ?? :p:p

Μαιστα.τοπικ με going εχει 221 ποστς και των soundgarden 155.σοβαρευτειτε ρε…
να και τι πιστευω για τους εν λογω κυριους http://www.youtube.com/watch?v=N_kDkJRCYJ0

Θελω να πιστευω πως τουλαχιστον τα 190 θα τους κραζουν

Το μόνο cd που πέταξα ήταν το ντεμπούτο των Going Through και πήγε με δύναμη πάνω στο συλλεκτικό ποτηράκι Maiden και έγινε 1000κομμάτια-το ποτηράκι :(:frowning:

ρε συ πυραμιδα και σε ειχα για σοβαρο ανθρωπο τι θεμα ειναι αυτο?
ειναι σαν να αμολας αγαμητους 25χρονους σε μπαρ με λεηντις ναητ.

ον τοπιξ οι γκοιν θρου εβγαλαν 2 πολυ καλα πρωτα δισκακια με το 3ο να ειναι πολυ κατωτερο και απο κει και περα η κατρακυλα δεν ειχε σταματημο.

σκουπιδια για σκουπιδιαρηδες.

Με 300 σπονσορες απο πισω να τους τα σκανε(Milko,Puma κλπ).:stuck_out_tongue:

Ναι, ρε παιδιά, γιατί πάνω από όλα είμαστε ΜETAL, ρε. Άκου ‘κεί topic για τους Goin’ Through. Εγώ λέω να ban- άρουμε όσους έγραψαν καλά λόγια.

γιατι οι soundgarden ειναι METAL?

Θα μπορούσες να τους πεις και metal, ναι.

Αν οχι μετα, σιγουρα εναλλακτικο ροκ

Δεν υπάρχει ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ Ελληνικό hip hop γρουπάκι απο τους Goiing Through είναι ΞΕΦΤΙΛΕΣ και γελοίοι το λιγότερο έχω να πώ…
Αν θέλετε να ψάξετε για Ελληνικό hip hop ακούστε Terror x Crew ή Αρτέμης Ευθύμης και Ρόδες(που παίζει ο Νικήτας Κλίντ απο Active Member)

τι το εκανες το θεμα τοτε…:stuck_out_tongue:

μουσικη για τα σκουπιδια…τπτ αλλο.

οι εφεφσι ειναι οι μητερες τερεζες τις χιπχοπ, και οι Α.Ε οι λιακοπουλοι…:lol:

τα είπες όλα!!:wink:

Που κολλαει ο nivo και οι goin throuth τωρα με την βανδη,οτι να’ναι ο βουρλιωτης… Τα εχει γαμησει ολα… Εεε την επομενη φορα κανε κοινη περιοδια με τον τασο μπουγα,θα εχει ενδιαφερον το remix του “παρε μου μια π***α”…

ναι ρε φιλε,γιατι καταντησαν ετσι…[-X#-o

τη συγκεκριμενη μουσικη απλως τη ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ… αλλα δεν μπορεις να λες οτι οι going through ειναι hip hop… το hip hop καποτε ηταν αντι εμπορικο με μηνυματα κ οχι “απαγορευονται οι π*πες στις τουαλετες κ θα το καψω ολο το μαγαζι”…( δεν ξερω αν ειναι going through αλλα παρομοια ειναι ολα π ακουγονται στα κλαμπακια)…αλλα ενα ξερω :metal::metal::metal:

Going Through Polla Provlimata New Promo 2010

Eχμμ…πως να το πω…δεν μου βγαινει…:p:? :? :?

Γελοιοι.