Jag Panzer

Ούτε του “Tyrants”.

Πάντως εμένα μ’ αρέσουν οι Nazgul στο εξώφυλλο του Shadow Thief. :stuck_out_tongue: Το Chain θα μπορούσε να είναι πιο τσαχπίνικο…

…όντως πολύ καλό του Shadow Thief, αλλά 'οπως και νά’χει, θά’ναι μια πολυπόθητη κυκλοφορία:):!:

Bump, γιατί μετά από mail που έστειλα στην εταιρεία μου είπαν ότι κάποιες φωτογραφίες του box set υπάρχουν στο e-shop τους για προπαραγγελίες και τα σχετικά.

Τελικά θα είναι picture LPs όπως βλέπετε, πράγμα που ούτε καν ο ίδιος ο Briody δεν ήξερε όταν του μίλησα στο fb. :stuck_out_tongue: Και από την περιγραφή των περιεχομένων του κουτιού, αξίζει κάθε cent από το κατοστάρικο που προβλέπεται να πάει εδώ…

Γαμώ την πουτάνα τη ζωή…

http://www.hrrshop.de/JAG-PANZER-Historical-Battles-The-Early-Years-4-PICTURE-LP-BOX

Γράκχε, τελικά όντως θα έχουν το κανονικό artwork το Ample και το Tyrants :smiley:

Ample Destruction χαλαρά.

οι επανακυκλοφορίες έχουν ληκάρει? Να δούμε τι λένε μπας και τα πάρουμε.
Όποιο βαθύ λαρύγγι ξέρει ας πει τα γνωστά συνθηματικά (Κόκκινη αρκούδα, κ.λπ.)

Ε, νομίζω ότι το “Ample” επιβάλλεται να το έχει κάποιος στη δισκοθήκη του ειδικά με το αυθεντικό artwork ακόμα κι αν δεν έχει ακούσει την επανακυκλοφορία…

το χουμε σε μπουτλεγκ ρε μαν.

Τέσπα, σε original έχει άλλη χάρη. Εγώ προσωπικά έχω τις επανεκδόσεις, και αξίζουν και το τελευταίο σεντ. Ειδικά το box-set.

παπαλα ο θεος. ψάχνουν τραγουδιαρη λεει ο briody

[B][SIZE=3]ΠΑΡΤΕ BOB PARDUBA ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΔΩ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ CHAIN OF COMMAND!!![/SIZE][/B] :vibrate:

Χωρίς το Θεό και ο Θεός ο ίδιος να έρθει, τίποτα δεν είναι ίδιο. Αποσυρομαι…δεν υπάρχουν…

Αυτό που λέει ο Briody “He didn’t want to commit to anything more with the band.” ήταν νομίζω και η αιτία που διαλύθηκαν μετά το “Scourge…” οπότε με βάση το νόμο των πιθανοτήτων θα ‘χουμε κι άλλο reunion με τον Τύραννο. Ουδείς λόγος ανησυχίας. Όσο για τον Γαρδούμπα, τελευταία φορά που τον άκουσα (σ’ εκείνο το βίντεο απ’ το KIT) ήταν σε πάρα πολύ καλή φόρμα φωνητικά. Εκτός κι αν πάρουν τον LaTorre ή τον Hall :stuck_out_tongue:

το έχει κάψει ο Τύρανος, δεν είναι μυστικό

Πολυ κουραση αυτο το “φευγει ο Tyrant, γυρναει ο Tyrant”… Το εχει καψει εντελως μαλλον. Και δεν τους ειδα και το χειμωνα #-o

Μαλακιες…

Εμ γαύρο μπάσκετ ήθελες να δεις

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ

Έτσι. Χλευασμός του πρέπει. Και χαιρεκακία. Οι μαλακίες πληρώνονται άνγκους.

:slight_smile: :slight_smile:

Ξυστε πληγες τωρα… Εισαστε πολυ κακοι ρε…

Ερωτηση για οποιον ξερει. Το Chain Οf Command σε cd ειχε κυκλοφορησει πρωτη φορα επισημα το 2004 με αυτο το εξωφυλλο

και επανακυκλοφορησε το 2013 με remastered ηχο με αυτο το εξωφυλλο.

Ειναι καλυτερος ο ηχος στο remastered και γενικα τι διαφορες υπαρχουν στο booklet?

Κοιτα, ενω τα remasters τα φοβαμαι καμια φορα, στο The Fourth Judgement εκαναν καλη δουλεια (μαλακια βεβαια που αλλαξαν το εξωφυλλο, φωτοσοπιες και τα δυο, αλλα το πρωτο θεματικα ηταν καλυτερο). Τωρα για αυτο δεν ξερω. Αν το χει αναλαβει ο Briody το αποτελεσμα θα ειναι καλο (αμα υπαρχουν αξιοσημειωτες διαφορες βεβαια. και η πρωτη εκδοση remastered ηταν, ποσο διαφορετικο να ειναι πια).

Ηχογραφεί ο Tyrant νέα κομμάτια λέει… Oh well, ούτως η άλλως ως τον Σεπτέμβρη θα φύγει πάλι :stuck_out_tongue: Οπότε πλησιάζουμε όλο και περισσότερο στην προφητεία του γέροντα…

Ρε Θεέ, πληζ.