Leprous - Aphelion (2021)

Κανε τοπικ ρε

Φτιαξτε ρε το thread, θα έχει πλάκα!

Άντε, ελάτε εδώ: Μπάντες με πάνω από 3 δίσκους που το ντεμπούτο τους είναι ο καλύτερός τους δίσκος

1 Like

Αχ με προλαβες :stuck_out_tongue:

Χαχαχαχαχαχαχα

Καλυτερο τραγουδι του 2021 για μενα ως τωρα, και σχεδον σιγουρα και μεχρι το τελος της χρονιας.

Ειναι απλα ο ορισμος της τελειοτητας, και μπαινει ξεκαθαρα σε ενα τοπ 10 Leprous στο δικο μου ranking.

2 Likes

αυτο και το On hold ειναι τα 2 καλυτερα του δισκου για μενα…

1 Like

ωραιο το bonus νεο κομματι αλλα πιστευω οτι θα ηθελε 1-2 λεπτα παραπανω…Κοβεται λιγο αποτομα…αν πρεπει να το συγκρινω με ολα τα υπολοιπα που ειχαν ως bonus σε προηγουμενους δισκους,θα ελεγα οτι ειναι το “χειροτερο”

Που το ακουμε?

Οκ εχουν θεσει πολυ ψηλα τον πηχη για μπονους τραγουδια με τα Bury, Pixel, Root & Golden Prayers.

Το πρωτο μαλιστα εχει δυστυχως εξαφανιστει απο το YouTube αλλα και απο το spotify.

δεν το εχω δει να ειναι καπου.Εγω το ακουσα στο Limited mediabook…

να και το bonus…

3 Likes

Τωρα ακουσα το μπονους. Υπεροχο κι αυτο, χωρουσε και στον δισκο νομιζω, και δεν εννοω χρονικα.

Ουλβεριζει ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ. Ακουγεται σαν ντεμο λιγακι βεβαια, αλλα και παλι υπεροχο ειναι.

Πολλη Νορβηγιλα. Μου θυμιζει Little Blue Bird σε ηχους και Perdition City εποχες.

9 March 2021 είμαι εκεί

2 Likes

Θα ταξιδεψεις στον χρονο;

8 Likes

Mαζί με The Ocean κουφάλα? Σε ζηλεύω. Αν δεν έχεις ακούσει, δώστους καλή ευκαιρία, είναι μπαντάρα.

1 Like

Και με δύο ντράμερ ε

1 Like

Νομίζω τους δύο ντράμερ θα τους έχουν μόνο για τα επετειακά που θα παίξουν μόνο από Tall Poppy Syndrome και Bilateral, στην Ευρώπη

9 Μαρτιου 2022, δεν αντισταθηκα και εκλεισα τελικα

1 Like

Βγάλε κανένα βίντεο για μας τους πλεμπαίους.

1 Like

Είμαι μέσα.

Θέλει κανείς σπασμένο πιατινι Baard Kolstad? Το πουλάνε $450. Το χρησιμοποίησε στην ηχογράφηση του Αφηλιον.

Βλέπω The Ocean. Καλοί είναι. Μου είχαν λείψει τα μικρά κλειστά λαηβακια. Τρύπα το μέρος ε.

Σε υπόγειο είμαι βασικά. Γαμω την κλειστοφοβία μου. Μας έχει κάνει και να φοβόμαστε το κοβηντακι.

3 Likes