Ήταν οι Pantera φασίστες;

Μπαν στον μοδ!

Κόφτε τα ληγμένα επιτέλους…:lol:Δεν πα να ταν και παγανιστές,η μουσική τους ειναι που εμεινε και θα μείνει στον αιώνα τον απαντα…:slight_smile:

Αν ήταν όμως γυμνιστές??? :lol:

Ντάξει το θρεντ έχει καεί… προτείνω :lock:

Oχι μην κλειδωθει ακομα …
Να πω κ εγω την μ…κια μου…
Οι Pantera ηταν σοδομιστες…:!:

Οι τεξανοί πάντως είναι καπως υπερπατριώτες…

Θα ανοίξω θρεντ, “Ήταν οι Σκυνυρδ φασίστες?”

Και οι Watchtower.

Και οι ZZ Top.

Α ρε Αδόλφε… ούτε μια μπάντα δεν μας αφήνεις να ακούσουμε… :lol:

Ε μα… Ελεος πια!

Χαιρομαι που μετα τη θερμη μου παρακληση, αλλαξε ο τιτλος του θρεντ.

Οσον αφορα τους Pantera, ζωη σε λογου μας. "Νυν και αειν και εις τους …

Κάπου στο youtube υπάρχει ένα βιντεάκι με τον τραγουδιστή να τα χώνει σε έναν μαύρο security.
Αλλά με τόσα ναρκωτικά που έπαιρνε ο τύπος τα ρατσιστικά σχόλια του δεν ήταν τπτ μπροστά στις ΤΟΣΕΣ κουταμάρες που έχει πετάξει αυτά τα χρόνια.

Συγχαρητήρια, μόλις έσβησα 26 ποστς. :slight_smile:

Μ’ αρέσει που είστε και αγανακτησμένοι λες και κάποιος σας υποχρέωσε να απαντήσετε στο θρεντ. Μπορείτε απλά να το αφήσετε να θαφτεί. In case you didn’t notice, βρισκόμαστε στη Μουσική και όχι στο Off Topic.

ΜΟΝΟ ον τόπικ από δω και πέρα.

Α και το ποστ του χόκαμ φυσικά και έμεινε λόγω εξαιρετικής ποιότητας χιούμορ.

Συγχαρητήρια Μάνο απο την μέρα που ανέλαβες τα καθήκοντα σου ως μοντ, εχει αντικαταστήσει επάξια το blancο(οχι τον Ισμαηλ:D)…
Tο χιουμορ ειναι υποκειμενικότατο και οσο υπερλαμπρο και αν ηταν το αστειο του χοκαμ( που ηταν για να λεμε την αληθεια) θεωρω πολυ ασχημης ποιοτητας το χιουμορ του "διατηρουμε ενα οτι να “ναι θρεντ στα μουσικα και διαγραφουμε του σπαμερς”…αντε στην καλυτερη ημίμετρο…

Τωρα εχεις αλλο ενα ποστ να διαγραψεις…:smiley:

Αντε keep deleting:)

Το ποιο θέμα είναι ό,τι να ναι δε θα το κρίνω ούτε εγώ ούτε εσείς.

Και ούτε κανείς από σας δε θα χλευάσει το παιδί που άνοιξε το θρεντ.

Μπορεί να σας αρέσουν 26 ποστς του τύπου

-Eπόμενο βήμα, ένα πολλ με τίτλο “Ήταν ο Cozy Powell λάτρης της μπριζόλας?”

και από κάτω η απάντηση

Ήταν???

Όμως συγγνώμη αλλά δε θα μείνουν. Αν πιστεύεις ότι πρέπει να κλειδωθεί απλά κάνε ρηπορτ. Αν θες να κάνεις χαβαλέ κάντο στο βαριέμαι πείτε ό,τι σας κατέβει.

Το θέμα είναι λήξαν. Τα παράπονα με πι εμ :slight_smile:

Εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει τι καλύτερο έχουν τα τοπικς του στυλ “Ποιό είναι το καλύτερο σολο του Death Magnetic” από αυτό…

Απ’ τη στιγμή που υπάρχουν υποψίες από πολλούς, αλλά δεν είναι και ολοφάνερο, υπάρχει θέμα για συζήτηση. Δεν άνοιξα ούτε τοπικ “Ήταν οι Sodom φασίστες?” ούτε “Ήταν οι Satanic Warmaster φασίστες?”…

Όχι. Ο Anselmo Μέσα στην μαστούρα του πετούσε κάτι παπαριές, αλλά δεν μπορούμε να πάρουμε στο λαιμό του όλη την μπάντα. Και στους στίχους τους δεν γράφουν τέτοιου είδους ανοησίες…

Ok τωρα μπορει να κλειδωθει το thread.

Σου απαντάω λίγο αργά μαλλον, αλλά ρίξε μια ματιά στην κιθάρα του Dimebag με το κόκκινο φόντο και τις μπλέ γραμμές… Είναι μια διαδεδομένη εικόνα. Τι συμβολίζει; The North will rise again… Όποιος ξέρει έστωκαι λίγα απο αμερικάνικη ιστορία μπορεί να καταλάβει τι σημαίνει… Οι νότιοι ήταν υπέρ της ύπαρξης δούλων (μαύρων δούλων) αλλά έχασαν στον εμφύλιο Βορείων-Νοτίων.

Υπάρχει και πέρα απ΄αυτά μια φήμη που θέλει τον Anselmo να έχει δηλώσει οτι ευχαριστεί κάθε μέρα το Θεό που δεν είναι μαύρος…

Από κει και πέρα…Ε από τους στίχους τους καταλαβαίνεις εμμέσως πλην σαφώς ότι μάλλον τα είχαν τα “προβληματάκια” τους…

Αλλά όπως και να 'χει…Μας αρέσουν!

North = Βορρας.

Και οπως εχουμε ξαναπει,ο Ανσελμο,ειδικα στην εποχη των Pantera,δεν την παλευε γενικα.

South ήθελε να πει. Ντάξει, λίγο πολύ ισχύει αυτό περί νοτίων, αλλά ήμαρτον, είπαμε Τεξας, βλαχιά, αμερικανίλα, αλλά φασισμός όχι.

Ναι ρε guys…Σορυ…Τα μπέρδεψα λίγο…Βορράς.