Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Όταν το είδα, σκέφτηκα “trailer για την επερχόμενη περιοδεία των Oasis”.

3 Likes

Τι επαθε ο τυπος και την επεσε στον κιθαριστα;

έσκασαν όλα τα ναρκωτικά την ιδια στιγμή

2 Likes

Έχει αγοράσει κανείς από εδώ?

Δεν έχει τελωνείο για Ελλάδα έτσι?

Έχω αγοράσει εγώ από Γερμανία μεν, αλλά ξέρω ότι η εδρεύουν στην Λειψία. Οπότε δεν θα έχεις θέμα.

1 Like

Τέλεια, ευχαριστώ! Ξεκίνησε ήδη η DHL, θα ενημερώσω όταν μου έρθει αν με χρέωσαν κάτι. 15€ μεταφορικά πάντως.

Σε άλλα, μου πετάχτηκε στην αρχική, σίγουρα θα χρειαστεί κάπου στο μέλλον

https://x.com/Vigoz_909/status/1835753230766125527

1 Like

Εισαγωγή στο Αττικόν, με απόστημα στην γλώσσα, δεν μπορώ να καταπιω και να μιλήσω σωστά.
Άντε να δούμε τι με περιμένει…

5 Likes

OUCH.

Δεν εχω βγαλει ποτε αποστημα στην γλωσσα, αλλα εχω βγαλει σε μολυσμενη θηκη απο απονευρωμενο δοντι, πρηστηκε ολο το στομα και το μαγουλο στη μια μερια, και επρεπε να μου κανουν “σχαση”, το οποιο σημαινει να πιεσουν το αποστημα με τεραστια δυναμη και να βγαλουν ολο το πυον απο μεσα.

Πραγματικα σου ευχομαι να μην κανεις τιποτα παρομοιο ή παρεμφερες και να ειναι πολυ πιο απλη η φαση στην γλωσσα.

Βάστα γερά @Sofa_King !

Περαστικά :green_heart:!!!

Ευχαριστώ παιδιά, δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει σήμερα θα το δουν περαιτέρω. Έκανα χθες το βράδυ και αξονική, το κακό ήταν ότι το άφησα πολύ, νόμιζα ότι κάποιο δόντι με ενοχλούσε.
Επίσης ο γιατρός με ρώτησε εάν καπνιζω και αφού του είπα ότι το έχω κόψει , με ρώτησε πόσα χρόνια κάπνιζα καμία 30αρια μου λέει;π

5 Likes

Περαστικα όλα να πάνε καλά!

1 Like

Περαστικά και ταχεία ανάρρωση εύχομαι!

Αχ, παιδιά, με την παραμικρή ενόχληση αμέσως γιατρό και αντιβίωση, μην υποτιμάτε ένα δόντι, έναν πόνο ή ένα συνάχι. Κρίμα είναι δηλαδή, τόση ταλαιπωρία.

3 Likes

Περαστικα φιλε

1 Like

Να ΣτΕ καλά παιδιά, μου έδωσαν εξιτήριο χθες, η αξονική απέκλεισε το απόστημα. Δείχνει όγκο πίσω στην γλώσσα έχουν πάρει βιοψία και έχω έξτρα εξετάσεις. Θα πάω και σε δεύτερο νοσοκομείο σήμερα να με δουν.

9 Likes

Περαστικα σου φιλε μας :heart:

4 Likes

Περαστικα ρε συ. Αισιοδοξια και χαμογελα, ειμαστε εδω για ο,τι τυχον μπορει να χρειαστει.

3 Likes

Περαστικά @Sofa_King και ταχεία ανάρρωση :metal: :metal:

2 Likes

Περαστικά σόφα!

1 Like

Λοιπον, πηγα στην Κηφισια στο ογκολογικο νοσοκομειο αγιοι αναργυροι για την δευτερη γνωμη.
εκει παρολο που το νοσοκομειο δεν εφημερευε και δεν ειχα κανενα ραντεβου με δεχτηκαν στα επειγοντα και τους εξηγησα την κατασταση. αυτο που μου ειπαν ειναι οτι εχεις κανει σωστες κινησεις και οτι το Αττικον ειναι ενα πολυ καλο νοσοκομειο και το ογκολογικο ειναι τμημα αναφορας με πολυ καλη ομαδα ιατρων. υπομονη μου ειπε να βγει η βιοψια και να κανω τις μαγνητικη και την αξονικη που μου εχουν γραψει.

Σας ευχαριστω ολους για τα καλα λογια και την υποστηριξη σας!

38 Likes