Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Εκεί πήγε το μυαλό μου κ εμένα αλλά με έχει πιάσει μια μανία ότι δεν παίζουν καλά… . Γενικά, πρέπει να βγάζουν ακριβώς τον ίδιο ήχο? Το δεξί μου ακούγεται πιο muddy, λιγότερο πριμαριστό.

Τι να σου πω, δεν το 'χω ψάξει ποτέ. Όταν είσαι σε μια απόσταση 2,5-3 μέτρων από τα ηχεία και κάθεσαι να ακούσεις μουσική - αυτό ισχύει για μένα - δεν προσέχεις λεπτομέρειες.

1 Like

Καταρχάς βάλε το ηχείο που έχεις ως δεξί στις υποδοχές του αριστερού και αυτό που έχεις ως αριστερό στις υποδοχές του δεξιού και άκου το ίδιο πράγμα και στα δύο για να δεις αν είναι θέμα της ηχογράφησης ή του ηχείου.

3 Likes

Εγώ όλη την ώρα:
tumblr_oudcr0R97p1vvswdqo2_r1_500

5 Likes

https://x.com/paizwmonoover/status/1786758182334861365

Χριστός Ανέστη! Χρόνια πολλά με υγεία να έχουμε!

4 Likes

Χρόνια πολλά! Obligatory Χριστιανικα μεμες

images-1

images

6 Likes

2 Likes

Χρόνια πολλά να μην ξεχάσουμε να ευχηθούμε σήμερα στις Γεωργίες (υπάρχει άραγε κάποια εδώ; ) και τους Γιώργηδες (σίγουρα θα υπάρχουν) του φόρουμ όπως και τους… εκτός φόρουμ, εννοείται!

6 Likes

Μολις ειδα τι κατεβασε η Ιρλανδια σε Eurovision, κλαιω

1 Like

Δεν ήθελα να χαλάσω το άλλο νήμα με σπαμ, αλλά έχω βρεθεί με Λάσκο σε κοινό χώρο όπου προσπαθούσε να μου εξηγήσει ότι το 666 είναι 999 αρκεί να το δεις ανάποδα. Πολύ valid point, του το εδωσα. Ωραιος τυπος εκτος καμερας παντως, ειχε την πετρια του αλλα εβαζε και αρκετο θεατρο. Αυτα βεβαια καπου στο 1997-98, ισως μετα το θεατρο εγινε δευτερη φυση.

1 Like

https://www.youtube.com/live/GzjG95rB96Q?si=p8jc7dkt2qsxNTQD

75 χρονων υπερθεος Ζαν Μισελ Ζαρ live στην Μπρατισλαβα, συντονιστειτε για πριονια και καλειδοσκοπια

8 Likes

Ηδη εχασα 17 λεπτά απο την προσπάθειά μου να κοιμηθώ γιατι το εκανες αυτο τωρα;

3 Likes

Α ρε Brian May 2 δουλειές ειχες να κάνεις την μια την κατάφερες φοβερα η αλλη ηταν να πεις σωστα το ονομα του Μισελ :stuck_out_tongue:

1 Like

Έφτασε τα 75; Δεν τον αγγίζει ο χρόνος… είναι ακόμα φοβερός!

Απιστευτο live απλα, θα ηθελα παρα παρα πολυ να ειμαι εκει περα…
Το οπτικοακουστικο της φασης ηταν φανταστικο.
Επαιξε και το New World Symphony, την αγαπημενη μου συνθεση απο Dvorak.

1 Like

Θελω να κανω αυτo τo ταξιδι χθες…

4 Likes

Όταν λέμε όχι, εννοούμε όχι.

2 Likes

Μου θυμισες εκεινο,νομιζω στον αδυναμο κρικο, με το ποσιμπολ :joy:

1 Like

Το Here Comes The Tears από το Sin After sin των Judas Priest είναι από τα συγκλονιστικότερα κομμάτια που έχω ακούσει ποτέ στην ζωή μου. Το πήρα πρόσφατα γι’ αυτό κ ο ετεροχρονισμένος θαυμασμός. Η ερμηνεία του Halford είναι από άλλο πλανήτη. Αυτό, τίποτε άλλο…

11 Likes