Tool

κι αυτο ειναι ενδιαφερον

1 Like

Μήπως όλοι αυτοί να αφήνανε τα παλιά, και να κάνανε καμιά διασκευή στα τραγούδια του τελευταίου δίσκου, μη τυχόν κι ακουστούν πιο… ενδιαφέροντα;

1 Like
7 Likes

2 Likes

Νιώθω αρκετά περίεργα βλέποντας το video.

Μου θυμίζει αρκετά την κατάσταση στην οποία βρισκόταν ο συνοδοιπόρος του στην μπάντα, εκείνη τη νύχτα, πριν 15 χρόνια, όταν και ο περί ου ο λόγος, επενέβη ως “από μηχανής θεός” και ηρέμησε μία κατάσταση που ήταν στα όρια του να εκτραχυνθεί.

Danny, αν χρειάζεσαι μάρτυρες υπεράσπισης περί του πρότερου έντιμου βίου σου, επικοινώνησε με τον εν Ελλάδι φίλο σου, τον tBL.

3 Likes

Έτσι για να γελάσουμε λίγο.Εκει που διάβαζα τα αρχαία 20ετιας περιοδικά μου βρήκα αυτό.

5 Likes

ειχε γραψει τετοιο μαργαριταρι ο μπομπ; το διαβασα 2 φορες και δεν πιστευω ακομα στα ματια μου με τις πιπες που βλεπω!

4 Likes

Χαχαχα έχω κι άλλα από διάφορους καλλιτέχνες.

χατζημεταλ αλερτ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Έτσι όπως κλείνει το άρθρο καταλήγουν όλες μου οι συζητήσεις για μοντέρνες μπάντες με πιο παραδοσιακούς τύπους

-Είναι διαφορετικοί οι Tool
-Ναι είναι αλλά δεν πιάνουν μια στους maiden

λες και τους σύγκρινε κανένας…

4 Likes

O Μπομπ είχε ανεβάσει στάτους ότι μας ψεκάζουν με φωτογραφίες από το μπαλκόνι του, μέχρι να του πουν ότι εκεί πιο δίπλα είχε αεροπορικές επιδείξεις εκείνη τη μέρα, το ότι δε θυμάται μελωδίες φωνητικών από το Lateralus είναι σχεδον λογικό :joy:

7 Likes

χαχαχαχα κλαιω!!!

λοιπον κανενας δισκος δεν ειναι καλος απο το 1988 και μετα γιατι κανενα δεν συγκρινεται με το 7th son!

ρε κοιτα λογικη ο τυπος! :joy: :joy: :joy:

2 Likes

πω πω,δε το θυμομουν αυτο.παρανοια

6 Likes
4 Likes

Ναι, τι?

3 Likes

Γίνεται 60 ετών και γιορτάζει με συναυλίες στην άλλη άκρη του Ατλαντικού.
Πακέτο A complete circle - Puscifer - Primus.
Όλοι μαζί πάνω στη σκηνή.
Ο Θεός θα διχοτομηθεί.
Εγώ ελπίζω να πιάσω το τζόκερ :black_joker:.

5 Likes
2 Likes

Ίσως η καλύτερη διασκευή που έχω ακούσει σε κομμάτι των tool( γίνεται μάχη με τούς Γιαπωνέζους στο lateralus για το no1)

4 Likes