Φημες για συναυλιες #2

Θυμήθηκα το “παιδάκι” τώρα και θέλησα να γράψω καμιά μαλακία, αλλά αισθάνομαι ακόμα άσχημα, να ξέρεις :grinning:

5 Likes

Ήμουν μέσα στους Enforcer εκείνη την μέρα, θυμάμαι την Αθήνα να είναι ψιλοάδεια ή ιδέα μου;

Soen 5 σεπτεμβρίου atlantis live στο fuzz

5 Likes

Αυτά τα γράφουμε στο μνημειώδες τόπικ με τις ιστορίες. Κατά τ’ άλλα, σε νιώθω. Ειδικά στην ατάκα της μάνας. Έχω παρόμοια ατάκα σε ιστορία που είναι καταγεγραμμένη στο προαναφερθέν τόπικ: “Και στο είπα! Να μην πας στη συναυλία, γιατί αύριο θα πας εκδρομή!”

Εν τω μεταξύ, έχει παραδεχτεί άραγε καμιά μάνα ότι η δικαιολογία της αιτιολογικής πρότασης -όποια κι αν είναι- έχει πάντα ΜΙΑ μόνο ερμηνεία; “Γιατί πρέπει να σταματήσεις ν’ ακούς αυτή τη μουσική! Φτάνει, μεγάλωσες πια!”

5 Likes

Ποιο είναι το μνημειώδες τοπικό με τις ιστορίες από λάιβ να καταθέσω κι εγώ μία;

Εδώ είσαι:

1 Like
2 Likes

Support στους gojira στο επόμενο release

13 Likes

*Support στους Wu Tang σε αυτό το release.

6 Likes

ΤΙΓΙΝΕΤΑΙΙΙΙΙ !!!
Τρομερο !

Πρωταπριλιάτικο :stuck_out_tongue:, δώσε τους το κλικ!

3 Likes

image

7 Likes

Σε ρεπορτάζ για το Ηρώδειο στο ΠΘ, έγραφε ότι έχουν κλείσει Woody Allen και Robert Plant. Δεν μπόρεσα να το επιβεβαιώσω από κάπου αλλού αλλά για να δούμε!

4 Likes
1 Like

Ωραία, ίδια πηγή είχαν!

Θα ήλπιζα για Plant με Krauss αλλά βλέπω τέλη Αυγούστου στην Ιταλία θα είναι με Saving Grace, οπότε…

Αυτό θα ήταν όνειρο…

2 Likes

Robert Plant λέει :smiling_face_with_tear:

1 Like

αχ και να ήταν με Savage Grace. hahaha