ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΤΙΡΙΟ ΚΑΤΣΙΓΡΑ (ΠΛΑΤΕΙΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟΥ)

όπως ειπε και ο jiopas καλύτερα να μην ανακατεύω παλιές ταινίες στο τι είδατε σήμερα στο σινεμά.οποτε εδω είμαστε.
αν και δεν νομίζω να ενδιαφέρει και κάποιον, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.ας κολλήσει και κανείς άλλος αυτή την αρρώστια. αυτο το σινεφίλ…:stuck_out_tongue:

πρόγραμμα

κάλπικη λίρα. σήμερα . αγάπες. την εχω δει πάνω απο 20 φορές. δεν ξέρω αν την παλεύω με το κρύωμα, αλλά ακόμη μια δεν θα ελεγα οχι :stuck_out_tongue:
the campaign.8/11. κλαίω ηδη :smiley:
ceaser must die.13/11. μπραβο ρε!!
Ζ. 15/11.ξανα μπραβο!!!

2 παλιότερες γνώμες.

επίσης υπάρχει και αυτό στο stage

πολυ ωραία πράγματα

Ωραιος,μπραβο.
Λοιπον για ??Καλπικη Λιρα?? τα ειπες εσυ.
Με Γαλιφιανακηδες και τετοια δεν ασχολουμαι.Αυτα με Lupin και Gracchus.
H τελευταια ταινια των Αδερφων Taviani ξερω οτι ειναι πολυ καλη,αλλα δεν την εχω δει.
Το ??Ζ?? απλα κορυφαιο!!!

Οι εικονες σου παντως σε μενα δεν φαινονται!

σου αρέσει η κάλπικη λίρα?! πίστευα οτι δεν θα σου αρέσει. εσένα σκεφτόμουν πριν λίγο.!

ελα ρε. η ταινία με τις εκλογές θα ειναι μια χαβαλεδιαρικη ταινία…τίποτα παρα πάνω απο το να γελάσεις μερικές φορές. ασε μας να γελάσουμε λιγο

δεν φαίνονται?? :frowning: (και άντε βρες και άλλον να πει ναι ή οχι)

στο stage ειναι τα
[B]city of god [/B]αυριο 21:45
[B]la haine[/B] 21 Νοέμβριου 21:45
[B]the 400 blows[/B] 28 Νοέμβριου 21:45

Και για τις τρεις προσυπογραφω!!!

Δες το ??400 Βlows’’ πρωτη ταινια του Truffaut!!!

Καλα να περασεις!

thanx. να μην έμενα και τοσο μακριά, καλά θα ήταν. αλλά δεν γαμιέται,το έχουμε.:slight_smile:

Βάλε στον τίτλο του θρεντ και για τις ταινίες του στειτζ αν θες. Αν και δε νομίζω να πηγαίνει κάποιος (εδώ ακόμα και για μένα μου είναι δύσκολο τις Τρίτες) θα ήταν καλό να κάνουμε σχόλια για τις ταινίες αυτοί που τις έχουν δει και άλλοι που θα ήθελαν.

δεν χωράει νομίζω.:? (εμ έβαλες και ενα τόνο τίτλο) άσχετα που δεν ξέρω αν αλλαζει ο τίτλος που φαίνεται. μπορει να πω κανεναν mod.

καλα, ναι. δύσκολο να το δει κάποιος, και πιο δύσκολο να παει, αλλά δεν πειράζει. και ενας καλα θα ειναι.
αν βλεπω κατι, θα γραφω

Ταινιάρα η Κάλπικη Λίρα. Από τις καλύτερες ελληνικές ταινίες όλων των εποχών. 8)

σας αγαπώ όλους! :smiley:

Ρε κουφαλα Crimson,ουτε μια μερα δεν εχεις που ανοιξες το thread και εχεις παρει τοσα replies.
Εγω αντιστοιχα για Βολο εχω ανοιξει δυο threads κι εδω και δυο χρονια γραφω μονος μου ΕΝΤΕΛΩΣ!!!
Τελικα εισαι μεσα στη διαπλοκη ρε πουστη!!

:lol:
Και να θυμάσαι ότι τα δικά μου σχόλια είναι ανεκτίμητης αξίας οπότε η επιτυχία του θρεντ μεγαλώνει. Ελπίζω μόνο να συνεχίσουν να γίνονται εποικοδομητικά σχόλια και να μην ξεχαστεί.
[COLOR=“Red”][B]Προειδοποιώ[/B][/COLOR] θα κάνω και εγώ τις “κριτικές” μου όποτε βολέυει.8)

^^ :stuck_out_tongue: ναι είναι ,γιατί θα σημαίνει οτι όλο και κάτι θα βλέπεις.
επίσης εποικοδομητικά σχόλια θα γίνονται αφού το άνοιξα εγω και εγω θα γραφω. ευχαριστώ 8)/:stuck_out_tongue:

*jiopa. παντού παράγκα. αθλητισμός, τέχνες, ολα το ίδιο…:lol:

σήμερα εκτός του ντοκιμαντέρ και του caesar must die στο κτίριο κατσιγρα, υπάρχει και στο Χατζηγιάννειο Δημοτικό Πνευματικό Κέντρο (Ρούσβελτ 59) το πολύ καλό(απο οτι έχω ακούσει) [B]shame [/B].

με 2 προβολές(7 και 9μιση) και είσοδο 4 ευρό.
με τρώει ο κώλος μου και για αυτό, αλλά θα δω τι θα κάνω.

Nα το δεις, αξίζει (Ρουσβελτ, τι μου θύμισες)

Απλά ελπίζω να μη σε τρώει πολύ ο κώλος σου γιατί ο Fassbender δεν αστειεύεται καθόλου σε αυτή την ταινία:p

:lol::lol::lol:

πετυχημένη ατάκα σε σχέση με την ταινία.,niiiice :smiley:

θέλω αλλά δεν μου βγαίνουν οι ώρες ρε γαμώτο.
7 το shame, τελειώνει 8μιση.
μετά τα άλλα 2(the man with the movie camera+ceasar must die) αρχίζουν 10. στο κενό δεν ξέρω τι να κάνω μόνος μου. να πάω σπιτι, μένω μακρυά.να περιφέρομαι σαν την άδικη κατάρα μόνος μου, θα κουραστώ χωρίς λόγο .
θα δείξει τι θα γίνει. έχουμε ωρα ακόμα. πάντως οτι κατι θα δω, είναι σίγουρο. 6 μέρες κρυωμένος στο σπιτι λυσσαξα(δαγκώνω κιόλας!!)

Θα’χεις πεινάσει, πετάγεσαι μέχρι το Μαλλιώρα, τρώς δυο πιτόγυρα, πάς μέχρι το Public να χαζέψεις δίσκους, χάνεις και λίγες θερμίδες με το περπάτημα και είσαι πίσω στις 10 για την ταινία. Αντε σου έβγαλα και πρόγραμμα!:p:)

ελεγα να σταματήσω λιγο το κρέας γιατι το είχα παρακάνει.
το public κλείνει στις 9 και όσες φόρες εχω πάει μου εχουν πέσει τα μαλλιά απο τις τιμές.
θα δείξει η νεκροψία τι θα γινει

Αϊ να δούμε, περιμένουμε Κουτσογιαννοπουλική κριτική ταινίας για ότι δεις ε8)

Τιμογιαννάκη εχω κανει Load :stuck_out_tongue: