Όνειρα

Eγώ είδα χθες ότι ο ΠΑΟΚ κέρδισε τον Ατρόμητο 0-5. :expressionless:
Και επίσης λίγο καιρό πριν ότι έκανα skate κι έπεσα σε ένα ποτάμι.
Και μόλις έπεσα, ξύπνησα, ψιλοχεσμένος μπορώ να πω.

Επειδη κερδισε ο ΠΑΟΚ??? :lol::lol::lol:

Όχι, επειδή έπεσα μέσα στον ποταμό.:frowning:
Άμα ο ΠΑΟΚ ΔΕΝ κερδίσει ούτε τη Δευτέρα, τότε θα είμαι ψιλοχεσμένος για το μέλλον αυτής της ομάδας:roll:

Ου ρε που θα κερδισει την ΑΤΡΟΜΗΤΑΡΑ 5-0!!!

3-0 to συζηταω :roll: :stuck_out_tongue:

Χαχαχα λες ε? :stuck_out_tongue:
Τεσπα, από του χρόνου θα δούμε, γιατί για φέτος δεν μας την έκανε τη χάρη:(

Και εγώ είδα μια τρέλη ακυρίλα τις προάλλες…Ήμασταν λέει έξω, εγώ, κάτι φίλοι μου, κάτι συγγενείς μου, και κανά δυο καθηγητές μου (άτομα άσχετα μεταξύ τους όλα) και από κάπου ακούσαμε ότι έπαιζε ο Τολκι (απ΄τους στρατοβάριους) λαιβ στο ρόδον…Όποτε αποφασίζουμε να πάμε…Πάμε λοιπόν ρόδον όπου είχαν παρατάξει καρέκλες (σαν θέατρο το χαν κάνει) και καθόμαστε…Ωστόσο μας ενημερώνουν ότι πριν το λαιβ θα υπάρξει προβολή τσόντας (οι μισοί ξενέρωσαν αλλά τελικά καθίσαμε)…Περιμέναμε λοιπόν και ξαφνικά βγαίνουν κάτι τύπισες και κάτι τυπάδες (όποτε αντιλαμβανόμαστε ότι αντί για τσόντα θα χε live sex show)…Τελοσπάντων καθόμαστε…τελειώνει το σόου και περιμέναμε τον τοοοολκιι…μέχρι που μας ανακοινώνουν ότι αντί για τον τόλκι θα παίξει ο πουλικάκος…Ξενέρα τρελή και ξύπνησα…

πριν απο κατι μερες ειδα τον Νταλαρα!:roll:

ηταν και καλα λεει οι παικτες του ολυμπιακου σε ενα σπιτι σαν αυτο του america’s next top model καιπαιζαν playstation(fifa κατι).ξαφνικα ερχεται ο βαρλβερδε με ενα καϊκακι στο σπιτι και ολοι οι παικτες την κοπανανε γιατι τον ειδαν νευριασμενο.εγω δεν προλαβα να τρεξω και αρχισε να χωνει μπινελικια ο βαλβερδε(φοροντας την φορμα της ομαδας) για τα χαλια μας.Με πιανει απο το λεμο και εκει που νομιζω οτι θα μου χωσει μπουνια με ρωταει ποιος ειναι ο καλυτερος επιθετικος, εγω ανιδεος του απαντω οτι στο προ εχει το περισσοτερο tecnique.μετα με αφηνει και κυνηγαει με ενα ροπαλο τους αλλους ποδοσφαιριστες:|

interesting…

Μικρή έβλεπα συνέχεια εφιάλτες… Αλλά ήταν ένας που τον έβλεπα στάνταρ κάθε εβδομάδα περίπου. Ήταν λέει μια θεία μου (μεγάλη σε ηλικία) έξω από το παράθυρο στη σκάλα με τα δύο της χέρια στο τζάμι, και το ένα ήταν και καλά χέρι τέρατος. Τριχωτό μεγάλο κλπ.
Περιττό να πω ότι όταν βραδιάζει και ανεβοκατεβαίνω τις σκάλες κρατάω τις αποστάσεις μου από το κ***παράθυρο. :lol:

Είδα στον ύπνο μου Metal_Laws:|

με το πραγματικο του προσωπο η με το αβαταρ?

Το πραγματικό. Πρέπει να 'μασταν σε ένα πάρτυ ή κάτι τέτοιο, δε πολυθυμάμαι.

και γω τελευταια βλεπω κατι πολυ ακυρα ονειρα αλλα δεν τα πολυθυμαμαι:(

Μερικά που θυμάμαι ειναι οτι παίρνω φόρα και γκρεμοτσακίζομαι ενα άλλο ότι με κυνήγαγε ο diablo σε κάτι dungeons και αλλο ενα που συνέχιζε σαν σειρά καθε βδομάδα και μου τα είχε πρήξει.

Βλέπω γενικά τελείως άκυρα όνειρα, με φίλους μου που δε γνωρίζονται μεταξύ τους να μιλάνε κ κάτι τέτοια…γενικά κάνω λίγο άστατο ύπνο (παραμιλάω κιόλας :p) κ το χειρότερο όνειρο που έχω δεί είναι ότι με σκότωναν με απανωτές μαχαιριές…το καλύτερο όνειρο δε το θυμάμαι αλλά το τελευταίο που μου έρχεται στο μυαλό ήταν ότι ήμουν μέσα στο Lord Of The Rings κ απλά παρακολουθούσα το έργο να εκτυλίσσεται μπροστά μου#-o#-o

Και εμενα τα ονειρα μου παντα ετσι ειναι, ακυρα. Δε βγαζουν νοημα.
Το χειροτερο που εχω δει ηταν οτι ημουν πιτσιρικας με τον πρωτο μου παιδικο ερωτα σε ενα αλσος και παιζαμε ανεμελα και εγω επεσα και χτυπησα και πεθανα, αλλα το πνευμα μου ειχε βγει απο το νεκρο σωμα μου και εβλεπε τι γινοταν και σε καποια φαση το σωμα σηκωθηκε και αρχισε να φιλιεται με την κοπελα μου αλλα εγω ημουν ακομα ψυχη και εβλεπα σαν παρατηρητης το σωμα μου να φιλαει τη γκομενα μου χωρις εμενα μεσα του.

Φρικη ε? :?

To τελευταιο που ειδα ηταν νοσοκομειακο κρεβατι εξω ξαπλωμενος και η θεια μου που ειναι οντως γιατρος(παιδιατρος ομως) να καθεται διπλα.Το θεμα ειναι οτι υποτιθεται μολις μου εχει ανοιξει για να μου κανει ‘‘μπαλονακι’’ και εγω μια νομιζω οτι ειμαι οντως ανοιχτος μια τι με εχει ραψει…Μαλιστα μου εξηγει διαφορα που δεν θυμαμαι.Ολα τα ειδα σαν να ημουν τριτο προσωπο πραγμα που δεν συνηθιζω…
Γουσταρουμε ονειρα:drunk:

πολλες φορες εχω δει οτι με πυροβολανε και τελικα καταφερνουν να με σκοτωσουν.λογικα κατι θα σημαινει αλλα τι?:-k

Αλεξισφαιρη εισαι στο ονειρο σου και θελει τοση προσπαθεια να σε σκοτωσουν? :?

αχαχαχαχ καλο!!!απλα υποτιθεται οτι ξεφευγω τισ περισσοτερες φορεσ αλλα υπαρχουν και αλλες που…:tomato: